TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(Фото) Пилот нацрта срце на небото за Денот на вљубените

Макфакс - 14.02.2018

Пилот на компанијата „Вирџин атлантик“ изведе посебен лет над Атлантскиот Океан. Во духот на Денот на вљубените пилотот на „ербас А330“ нацрта срце на ...

Пилот на патниците им даде најубав подарок за Денот на вљубените

Локално - 14.02.2018

Пилот од компанијата „Вирџин Атлантик“ изведе посебен лет над Атлантикот за да го прослави Денот на вљубените. Во духот на празникот, пилтот „исцрта“ големо срце на небото. Се работи за лет на ербас A330, кој полетал од Лондон.

(Фото) Пилот нацрта срце на небото за Денот на вљубените

Вечер - 14.02.2018

Пилот на компанијата „Вирџин атлантик“ изведе посебен лет над Атлантскиот Океан. Во духот на Денот на вљубените пилотот на „ербас А330“ нацрта срце на небото. ❤️ ✈️ @VirginAtlantic is drawing a giant heart in the sky to celebrate #ValentinesDay2018 ...

ФОТО: За Денот на вљубените пилот нацрта срце на небото

А1 On - 14.02.2018

Пилот на компанијата „Вирџин атлантик“ изведе посебен лет над Атлантскиот Океан. Во духот на Денот на вљубените пилотот на „ербас А330“ нацрта срце на ...

Љубов или лудило: Тоа што овој пилот го направи за Денот на вљубените е романтично, но и ризично

Курир - 14.02.2018

Пилот на компанијата „Вирџин атлантик“ изведе посебен лет над Атлантскиот Океан. Во духот на Денот на вљубените пилотот на „ербас А330“ нацрта срце на небото. Иако неговиот потег е романтичен, сепак е ризично вака да си “игра“ межу ...

Тоа што овој пилот го приреди за Валентајн е романтично, но и ризично

Пулс24 - 14.02.2018

Пилот на компанијата „Вирџин атлантик“ изведе посебен лет над Атлантскиот Океан. Во духот на Денот на вљубените пилотот на „ербас А330“ нацрта срце на небото. Иако неговиот потег е романтичен, сепак е ризично вака да си “игра“ межу ...

Љубов или лудило: Тоа што овој пилот го приреди за Валентајн е романтично, но и ризично

Сител - 14.02.2018

Пилот на компанијата „Вирџин атлантик“ изведе посебен лет над Атлантскиот Океан. Во духот на Денот на вљубените пилотот на „ербас А330“ нацрта срце на небото. Иако неговиот потег е романтичен, сепак е ризично вака да си “игра“ межу облаците.

(Фото) Пилот нацрта срце на небото за Денот на вљубените

Sky - 14.02.2018

Пилот на компанијата „Вирџин атлантик“ изведе посебен лет над Атлантскиот Океан. Во духот на Денот на вљубените пилотот на „ербас А330“ нацрта срце на ...