TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ПОЖАРОТ ИЗГАСНАТ, НЕМА ПОВРЕДЕНИ Се запали возило кај Рампа (ФОТО+ВИДЕО)

+инфо - 03.10.2022

Според фотографиите и видео-снимките кои се појавија на социјалните мрежи, возилото марка сеат ибица кое се движело во правец од Кисела вода кон Центар на булеварот 11 Октомври, одеднаш почнало да чади во пределот на моторот.

Се запали автомобил сред улица во Кисела вода (ФОТО)

Скопје24 - 03.10.2022

Пред неколку часа се запали автомобил на сред улица во близина на Рампа во скопската населба Кисела Вода, објави Фокус. На терен излегле пожарникари кои го изгаснале пожарот веднаш и за среќа нема пов редени лица.

Се запали автомобил во Кисела Вода

Република - 03.10.2022

Се запали автомобил кај Рампа во скопската населба Кисела Вода, објави Фокус. На терен излегле пожарникари кои го изгаснале пожарот. Причините за пожарот се уште не се познати. ...

Се запали автомобил во движење кај Стара Рампа/ВИДЕО

Вечер Прес - 03.10.2022

Автомобил во движење се запали денеска на булеваот 11 Октомври кај Стара Рампа, објави 24инфо.мк . Пожарот првично го гаснеа вработени во ЈП Водовод, чија цистерна поминуваше по булеварот.

Гори автомобил кај Рампа

Фокус - 03.10.2022

Гори автомобил кај Рампа во скопската населба Кисела Вода. Моментално пожарникарите го гаснат пожарот. Причините за пожарот се уште не се ...

Гори автомобил кај Рампа

Скопје инфо - 03.10.2022

Гори автомобил кај Рампа во скопската населба Кисела Вода, известува Фокус . Моментално пожарникарите го гаснат пожарот. Фото: ...

(Видео) Се запали автомобил кај Рампа

24Инфо - 03.10.2022

Автомобил во движење се запали денеска на булевар 11 Октомври кај Стара Рампа. Пожарот беше изгаснат по интервенција на противпожарна екипа. За среќа, нема ...

Се запали возило во движење кај Рампа

Локално - 03.10.2022

Автомобил во движење се запали денеска на булевар 11 Октомври кај Стара Рампа. -Пожарот го гаснеа вработени во ЈП Водовод, со цистерната која поминуваше по булеварот. Од околните дуќани излеговме да помогнеме со ПП апарати.За кратко време огнот беше ...

Гори автомобил кај Рампа (ФОТО)

Press24 - 03.10.2022

Гори автомобил кај Рампа во скопската населба Кисела Вода, известува Фокус . Моментално пожарникарите го гаснат ...

Гори автомобил кај Рампа (ФОТО)

4NEWS - 03.10.2022

Гори автомобил кај Рампа во скопската населба Кисела Вода, известува Фокус . Моментално пожарникарите го гаснат ...

ФОТО+ВИДЕО: Се запали автомобил во движење кај Стара Рампа

Курир - 03.10.2022

Пред неколку часа се запали автомобил на сред улица во близина на Рампа во скопската населба Кисела Вода, објави Фокус . На терен излегле пожарникари кои го изгаснале пожарот веднаш и за среќа нема пов редени лица.