TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Најмладата милионерка во светот се соблече гола – Позираше топлес во прегратка на својот сопруг

Убавина и Здравје - 11.09.2019

Ријалити ѕвездата Кајли Џенер која успеа до својата 22. година да сране најмладата милијардерка во светот, неодамна се сликаше за новото издание на магазинот „Плејбој“ и тоа во прегратка на својот партнер, раперот Тревис Скот .

И Кејтлин да чуе некој виц за Кејтлин

Оff.net - 11.09.2019

Кејтлин Џенер беше дел и тема на добар дел стендапи и вицови што се раскажаа од моментот кога Брус одлучи да стане Кејтлин. Речиси ниту еден од овие вицови, барем во јавност, не беше кажан пред Кејтлин.

Го урна интернетот: Најмладата милјардерка на светот се сликаше гола

Сител - 11.09.2019

Реалити ѕвездата Кајли Џенер, која успеа до својата 22. година да стане најмлада милјардерка на светот, неодамна се сликаше за новото издание на магазинот „Плејбој“ и тоа во прегратка на својот партнер, Раперот Тревис Скот.

За првпат позирала целосно гола: “Тешка“ е милијарда долари, а има само 22 години

Точка - 11.09.2019

Кајли Џенер не престанува да привлекува внимание во сите светски медиуми. Милијардерката и ријалити ѕвезда, Кајли Џенер позирала целосно гола во прегратка на своето момче Травис Скот. Фотографијата која ја објавила на Инстаграм била како најава за ...

ИМА 22 ГОДИНИ И ПРВПАТ Е ГОЛА ПРЕД КАМЕРА: Кајли се топи во прегратки на Тревис (ФОТО)

Слободен Печат - 11.09.2019

Иако досега позирала разголена, никогаш не била целосно гола пред очи на јавноста Кајли Џенер, но и нејзиното цело семејство, постојано го привлекуваат, а и очигледно им годи кога го имаат вниманието на јавноста.

Кајли Џенер „како од мајка родена“ за Плејбој

МакМода - 11.09.2019

Супермоделот Кајли Џенер е актуелна со новата фотографија, напревана за популарното списание Плејбој. На фотографијата Џенер позира угол гола во друштво на нејзиното момче, раперот Тревис Скот.

Милијардерката Кајли Џенер позираше „пиштол гола“ во прегратката на саканиот (фото)

Вистина.мк - 11.09.2019

Кајли Џенер не престанува да го привлекува вниманието на медиумите. Милијардерката и ријалити ѕвезда позираше целосно гола во прегратките на своето момче Тревис Скот. Таа на Инстаграм објави гола фотографија од себе како најава за нова соработка со ...

Кајли Џенер се соблече гола за Плејбој (ФОТО)

Канал5 - 10.09.2019

Кајли Џенер се соблече целосно гола и со нејзиниот дечко Тревис Скот позираа за Плејбој. Една од најпопуларните жени на светот ја објави веста на Инстаграм, а фотографијата на која гола позира со своето момче за само еден час доби лајкови од пет ...

Што откри Кендал Џенер за Бред Пит?

Попара - 10.09.2019

Како што вели старата поговорка, „никогаш не треба да ги запознаете своите херои“. На крајот на краиштата, потење и брзо чукање на срцето не се најдобрата комбинација кога се обидувате да го импресионирате вашиот омилен актер, пејач или активист.

Вистинската животна приказна на Крис Џенер

Црнобело - 10.09.2019

Денес ја знаеме како мајката на кланот Џенер-Кардашијан, но Крис не била отсекогаш богата и со навидум совршен живот. Од стјуардеса, до мајка на милионерки, погледнете ја вистинската животна приказна на Крис ...

(Фото) Најмладата милијардерка на светот се сликаше гола

Репортер - 11.09.2019

Ѕвездата на реалното шоу Кајли Џенер, која успеа до својата 22. година да стане најмлада милјардерка на светот, неодамна се сликаше за новото издание на магазинот „Плејбој“ во прегратка на својот партнер, раперот Тревис Скот.

Кајли Џенер се соблече гола за Плејбој (ФОТО)

PressingTV - 10.09.2019

Кајли Џенер се соблече целосно гола и со нејзиниот дечко Тревис Скот позираа за Плејбој. Една од најпопуларните жени на светот ја објави веста на Инстаграм, а фотографијата на која гола позира со своето момче за само еден час доби лајкови од пет ...

Кајли Џенер се соблече гола за Плејбој (ФОТО)

Курир - 11.09.2019

Кајли Џенер се соблече целосно гола и со нејзиниот дечко Тревис Скот позираа за Плејбој. Една од најпопуларните жени на светот ја објави веста на Инстаграм, а фотографијата на која гола позира со своето момче за само еден час доби лајкови од пет ...

Кајли Џенер се соблече сосема гола за „Плејбој“ ФОТО

+инфо - 11.09.2019

Најмладата милијардерка на светот, овојпат направи чекор подалеку, па се фотографираше сосема гола за магазинот „Плејбој“. Кајли Џенер се соблече сосема гола и со своето момче, раперот Тревис Скот, позираше за новиот број на американскиот „Плејбој“.

(ФОТО) Кајли Џенер се соблече за Плејбој

iPortal - 11.09.2019

Кајли Џенер се соблече целосно гола и со нејзиниот дечко Тревис Скот позираа за Плејбој. Една од најпопуларните жени на светот ја објави веста на Инстаграм, а фотографијата на која гола позира со своето момче за само еден час доби лајкови од пет ...