TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Јелена Карлеуша во црн фустан со извајана става

Во Центар - 27.01.2022

Јелена Карлеуша одржа спектакуларен настап во Дубаи, по што остана да се одмори во луксузно летувалиште. Балканската ѕвезда го користи секој момент за да се опушти и да се релаксира, но и во тие прилики е стилизирана од глава до пети.

ФОТО: По ќерката и мајката во бикини, Цеца во ТАНГА на Малдивите

Курир - 27.01.2022

Откако Анастасија отпатува во Дубаи, нејзината мајка Светлана Цеца Ражњатовиќ отпатува на Малдивите. Ансатасија денес обајви фотографија во сребрено бикини, а нејзината мајка седната на песокот во танга.

ФОТО+ВИДЕО: Анастасија ужива во ДУБАИ, во сребрено бикини, но сите приметуваат друг ДЕТАЉ

Курир - 27.01.2022

Без шминка, во сребрено бикини, ќерката на Цеца, Анастасија Ражњатовиќ успеа да улови воздишки од фановите/ Поп пејачката, отпатува во топлите краеви со цел да ги наполни батериите за службените активности кои ја чекаат во периодот кој следи/ Имено, ...

Кога „малата“ на Цеца ужива во Дубаи, тоа изгледа вака (ВИДЕО)

Убавина и Здравје - 27.01.2022

Додека Цеца Ражнатовиќ и Богдан Срејовиќ уживаат на Малдивите, од каде што популарната пејачка ги израдува своите многубројни следбеници на социјалните мрежи со долгоочекуваните бикини-фотографии, нејзината ќерка Анастасијa се одлучи за друга ...

Цеца повторно се разголи: „Уживам! Но подготвувам и едно големо изненадување“

Убавина и Здравје - 27.01.2022

Популарната пејачка вети дека наскоро ќе открие за што станува збор. Верувале или не, Цеца Ражнатовиќ повторно се огласи на социјалните мрежи од егзоичните Малдиви со уште една фотографија на која позира во костим за капење.

Фото: „Жешката“ Јелена Карлеуша во кристали

Канал5 - 27.01.2022

Српската пејачка јелена Карлеуша повторно го „запали“ Инстаграм, а доказ за тоа се бројните лајкови, но и емотикони од пожари под последните фотки. Сексапилната пејачка која ужива во монденскиот Дубаи објави серија фотографии кои предизвикаа хасо ...

Ова веќе не е хумано: Карлеуша објави нова прежешка фотографија од Дубаи! (ФОТО)

Убавина и Здравје - 27.01.2022

По се изгледа познатата поп-пејачка Јелена Карлеуша нема намера да ги поштеди своите машки обожаватели ширум Балканот. Атрактивната пејачка и овојпат на својот профил на Инстаграм сподели фотка, која ништо чудно да се „коси“ со правилата на ...

ФОТО: Карлеуша во минималистички бикини со кристали

Скопје1 - 27.01.2022

Поп ѕвездата Јелена Карлеуша моментално ужива во Дубаи, по спектакуларниот концерт кој го одржа таму. Јелена ја покажа својата совршена фигура во минијатурно бикини. Долниот дел е во златна боја, со кој горниот дел се вклопува во слична нијанса, а ...

Основата на нејзината исхрана е овошјето: Тридневно мени на Јелена Карлеуша полно со витамини и здрави намирници

Во Центар - 27.01.2022

Популарната пејачка своевремено беше на строга диета, која им ја кажа на своите фанови на Инстаграм, а тамошните медиуми минатата пролет објавија како ќе изгледа нејзиното мени за три дена.

ЦЕЦА ВО МИНИЈАТУРНО БИКИНИ ГИ РАСПАМЕТИ СИТЕ Никогаш не била попровокативна! (ФОТО)

+инфо - 27.01.2022

Цеца по пристигнувањето на овој рајски остров покажала во каков луксуз ужива, а сега подготвила рај за очите на своите следбеници. Српската фолк-ѕвезда Светлана Цеца Ражнатовиќ ужива на Малдивите со своите пријатели, а сите ги полуде со својата ...

Цеца објави видео од Малдиви: „Тука никој не се средува, во тоа е поентата“ (ВИДЕО)

Убавина и Здравје - 27.01.2022

Светлана Цеца Ражнатовиќ моментално се наоѓа на Малдивите, а шпекулациите се дека таму таа заминала со своето момче, Богдан Срејовиќ. Имено, пејачката ладните јануарски денови ги заменила со уживање на тропски температури, а сега се огласи и испрати ...

Јелена Карлуша во црн фустан: Повеќе покажа, отколку што сокри! (ФОТО)

Убавина и Здравје - 27.01.2022

Јелена Карлеуша одржа спектакуларен концерт во Дубаи, а потоа остана да ужива уште неклку дена во ова познато летувалиште. Поп-ѕвездата го користи секој момент да се опушти и да се одмори, а за таа прилика Јелена е стилизирана од глава до петти.

Минувачите во Дубаи во шок, шета Јелена Карлеуша во секси фустан и голи гради (фото)

Хитпортал - 27.01.2022

Каде и да се појави никого не остава рамнодушен па така Јелена Карлеуша секојдневно ги изненадува сите на социјалните мрежи. Следбениците на нејзиниот профил но и случајните минувачи во Дубаи останаа во шок откако Јелена прошета на улица во секси ...

Цеца Ражнатовиќ со секси раскошни фотки во бикини ги поздрави фановите од Малдиви (фото)

Хитпортал - 27.01.2022

Цеца Ражнатовиќ во моментов ужива на плажа на својот луксузен одмор на Малдивите каде што е заедно со својот дечко и пријатели. Таа ги поздрави своите фанови кои ја следат на социјалните мрежи со неколку фотографии и сториња од луксузната соба но и ...

Нов ден, ново ВИДЕО: Карлеуша со фустан како од ФИЛМ за ВОЗРАСНИ и БЕЗ долна облека

Курир - 26.01.2022

Јелена Карлеуша која во моментов ужива во Дубаи, секојдневно ги изненадува своите фанови со провокативни фотографии и видеа од таму. Имено српската пејачка која изминатиов период имаше турбуленции во бракот, ситуација во која беше вмешана и ...

Карлеуша и Зоран уживаат во Дубаи: Никој не се борел за мене како Зоки!

Курир - 26.01.2022

Регионалната турбо фолк ѕвезда Јелена Карлеуша го продолжи престојот во Дубаи, каде минатата недела имаше настап. Во популарниот ,,Фајв” ресорт таа се релаксира заедно со Зоран Бирташевиќ, кој постојано објавува фотографии со кои открива како го ...

Цеца замина на заслужен одмор на Малдивите – фотографиите кои ги објави говорат во каков третман ужива

Скопје24 - 26.01.2022

Фолк дивата Цеца Ражњатовиќ студените зимски денови ги користи максимално за уживање на егзотичните Малдиви. Она што е интересно е дека таа на овој одмор замина сама без своето момче Богдан.

Цеца е или Анастасија – Пејачката позира во бикини на Малдиви, обожавателите збунети

ММС - 26.01.2022

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ отпатува на Малдиви за да се одмори и да ги наполни батериите. Таа веднаш се пофали со амбиентот во кој ќе ужива во наредните денови, а сега ги изненади своите придружници со фотографии во бикини.

Карлеуша и Зоран уживаат во Дубаи: Никој не се борел за мене како Зоки!

Пулс24 - 27.01.2022

Регионалната турбо фолк ѕвезда Јелена Карлеуша го продолжи престојот во Дубаи, каде минатата недела имаше настап. Во популарниот ,,Фајв” ресорт таа се релаксира заедно со Зоран Бирташевиќ, кој постојано објавува фотографии со кои открива како го ...

Тридневно мени на Јелена Карлеуша – преполно е со витамини и здрави намирници, килограмите сами ќе исчезнат

Курир - 27.01.2022

Популарната пејачка своевремено беше на строга диета, која им ја кажа на своите фанови на Инстаграм, а тамошните медиуми минатата пролет објавија како ќе изгледа нејзиното мени за три дена.

ФОТО: Ова ги помина сите граници, Карлеуша им го помати умот на ШЕИЦИТЕ, но и на фановите

Курир - 27.01.2022

По се изгледа познатата поп-пејачка Јелена Карлеуша нема намера да ги поштеди своите машки обожаватели ширум Балканот. Атрактивната пејачка и овојпат на својот профил на Инстаграм сподели фотка, која ништо чудно да се „коси“ со правилата на ...

Ова ги помина сите граници, Карлеуша им го помати умот на ШЕИЦИТЕ, но и на фановите

Пулс24 - 27.01.2022

По се изгледа познатата поп-пејачка Јелена Карлеуша нема намера да ги поштеди своите машки обожаватели ширум Балканот. Атрактивната пејачка и овојпат на својот профил на Инстаграм сподели фотка, која ништо чудно да се „коси“ со правилата на ...

ФОТО: По Цеца, и Анастасија во секси бикини

Скопје1 - 27.01.2022

Без шминка, во сребрено бикини, ќерката на Цеца, Анастасија Ражњатовиќ успеа да улови воздишки од фановите. Поп пејачката, отпатува во топлите краеви со цел да ги наполни батериите за службените активности кои ја чекаат во периодот кој следи/ Имено, ...

По ќерката и мајката во бикини, Цеца во ТАНГА на Малдивите

Пулс24 - 28.01.2022

Нити најголемиот пораст на минималната плата во 2017 година не го загрозил стопанството – односно фирмите не отпуштале работници, не ги намалувале платите, ниту пак им се намалил профитот- туку напротив ја зголемиле продуктивноста.