TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Дневен хороскоп за 13 февруари 2024

Centar - 12.02.2024

Овен (21 март – 19 април): Денес, Овен, вашето ниво на енергија може да варира, поради што е важно да најдете рамнотежа помеѓу акција и одмор. Правете паузи кога е потребно и дадете приоритет на задачите што се усогласени со вашите долгорочни цели.

Овие хороскопски знаци најчесто остануваат во токсични врски

Точка - 12.02.2024

Во светот на астрологијата, одредени хороскопски знаци се повеќе склони да останат во токсични врски, често поради страв од промени, длабока емотивна поврзаност или надеж дека ќе го поправат навидум непоправливото.

4 Хороскопски знаци со најсилна интуиција: Насетуваат се

Попара - 12.02.2024

Во астрологијата, секој хороскопски знак е поврзан со одредени карактеристики и способности. Кога станува збор за најинтуитивните знаци на Зодијакот, овие четири се многу пред останатите. Рак Луѓето родени во знакот Рак се познати по нивната длабока ...

Овие три хороскопски знаци секогаш ги откажуваат плановите во последен момент

Пулс24 - 12.02.2024

Планирањето состаноци или дружењето со одредени луѓе може да биде вистински проблем бидејќи тие често забораваат на состаноци или воопшто не се појавуваат. Луѓето родени под овие хороскопски знаци секогаш ги откажуваат плановите во последен момент.

Хороскопски знаци кои лесно создаваат пријателства: нивната енергија ќе го освои секој соговорник

Макфакс - 12.02.2024

Хороскопските знаци кои лесно создаваат пријатели се секако многу посебни. Доволно е да се појават и нивната енергија ќе го освои секој соговорник. Способноста лесно да се дружите е нешто кон што секој се стреми.

Родени богати: хороскопски знак кој секогаш ќе има пари

Макфакс - 12.02.2024

Дури и ако потекнува од сиромашно или средно семејство, секогаш успева да води удобен живот. Ова е хороскопски знак кој секогаш ќе има пари. Односот на секој човек со парите е различен и зависи од многу работи.

Дали имате пријател роден во еден од овие хороскопски знаци? Никогаш нема да ве разочара

Локално - 12.02.2024

Во морето на пријателства, одредени хороскопски знаци се издвојуваат како оние кои се секогаш тука за вас, без разлика на се. Овие хороскопски знаци никогаш нема да ве остават на цедило: Рак Раковите се познати по нивната емпатија и грижа.

Хороскопски знаци кои оставаат лош прв впечаток, иако немаат таква намера

Локално - 12.02.2024

Првите впечатоците имаат неверојатна моќ во обликувањето на нашите мислења и ставови кон новите луѓе кои ги запознаваме. Првиот впечаток се формира во првите неколку секунди од средбата, често пред лицето воопшто да проговори.

Животот на два хороскопски знаци драстично ќе се подобри: Ги чека подарок од Универзумот

Еспресо - 12.02.2024

Астролозите именуваа два хороскопски знаци кои ќе ја најдат вистинската среќа овој месец. Ги чека успех во личниот живот. Можно е многу наскоро да застанат пред олтар. Еве кои се на астро-листата.

Бикот е мечка, а Јарецот волк: Кое духовно животно сте ​​според вашиот хороскопски знак?

Женски магазин - 11.02.2024

Дали сте изненадени? Духовните животни поврзани со хороскопските знаци ја покажуваат својата вистинска природа и овозможуваат подобро разбирање на луѓето кои патуваат низ животот со овие знаци.

Дневен хороскоп за 12 февруари 2024

Centar - 11.02.2024

Овен (21 март – 19 април): Денес, Овен, може да почувствувате наплив на енергија и мотивација. Канализирајте го овој нагон во вашите страсти и определби. Вашиот ентузијазам ќе ги инспирира оние околу вас, затоа не двоумете се да го водите патот.

Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Што не советуваат ѕвездите за утре, 12.02.2024 година во врска со работата, ...

Екран - 11.02.2024

Овен Работа: Голема брзање и видлива нетрпеливост ќе го придружуваат Овенот практично целиот прв работен ден од оваа недела. Љубов: Дел од адреналинот лесно се пренесува во љубовната сфера, со дополнение дека тука може да биде корисен, особено ако ...

ИМААТ ДУША НА АНГЕЛ: Ова се трите најблагородни знаци на зодијакот

Во Центар - 11.02.2024

АСТРОЛОГИЈАТА тврди дека луѓето од овие три хороскопски знаци се родени со ангелска душа. Лав Астролозите ги позиционираа овие претставници на Зодијакот како многу внимателни и грижливи луѓе.

Хороскопски знаци кои не можат да престанат да зборуваат за себе

Во Центар - 11.02.2024

Додека некои луѓе претпочитаат да ги чуваат работите за себе, други се отворена книга, подготвена да го споделат секој детал од својот живот со околината. Се истакнуваат хороскопските знаци кои имаат тенденција постојано да зборуваат за себе, за ...

Ништо не може да им побегне: Овие шест хороскопски знаци добро ги читаат луѓето!

ТВ21 - 11.02.2024

Овие хороскопски знаци едноставно чувствуваат дека нешто ќе се случи и со текот на времето можат да развијат таква интуиција што секојдневно да ја користат како дополнително чувство. Рак: Интуицијата на Ракот изгледа како продолжување на нивните ...

Хороскоп за 11 февруари: Неочекувана средба за Лавот, добро време за Бик и Девица

24Инфо - 11.02.2024

ОВЕН Имавте планови. Сепак, некои ситуации се појавуваат неочекувано и вашите планови ќе мора да се променат. Не се чини дека ова е лошо за вас – овие пресврти ве водат кон одлично време и забава, а можно е и денес да „падне“ некое ново познанство и ...

Астро прогноза за недела, 11 февруари: За Близнаците пречки, за Биковите избор

Еспресо - 11.02.2024

Овен Денес ќе успеете во тоа што го сакате ако експериментирате. Многу често се плашите да отидете во непознатото, но надминее се себеси. Размислувајте на големо. Бик Судбината денес ќе ви даде избор. Ваша задача е да одвоите време.

Ништо не може да им побегне: Овие шест хороскопски знаци добро ги читаат луѓето!

Zoom - 11.02.2024

реклама Овие хороскопски знаци едноставно чувствуваат дека нешто ќе се случи и со текот на времето можат да развијат таква интуиција што секојдневно да ја користат како дополнително чувство.

Хороскопски знаци кои не можат да престанат да зборуваат за себе

Пулс24 - 11.02.2024

Додека некои луѓе претпочитаат да ги чуваат работите за себе, други се отворена книга, подготвена да го споделат секој детал од својот живот со околината. Се истакнуваат хороскопските знаци кои имаат тенденција постојано да зборуваат за себе, за ...

Хороскопски знаци кои не можат да престанат да зборуваат за себе, но дали се нарциси?

Убавина и Здравје - 11.02.2024

Не им е лесно! Додека некои луѓе претпочитаат да ги чуваат работите за себе, други се како отворена книга, подготвени да го споделат секој детаљ од својот живот со околината. Некои хороскопските знаци имаат тенденција постојано да зборуваат за себе, ...

ИМААТ ДУША НА АНГЕЛ: Ова се трите најблагородни знаци на зодијакот

Пулс24 - 11.02.2024

АСТРОЛОГИЈАТА тврди дека луѓето од овие три хороскопски знаци се родени со ангелска душа. Лав Астролозите ги позиционираа овие претставници на Зодијакот како многу внимателни и грижливи луѓе.

Овие шест хороскопски знаци добро ги читаат луѓето!

Пулс24 - 12.02.2024

реклама Овие хороскопски знаци едноставно чувствуваат дека нешто ќе се случи и со текот на времето можат да развијат таква интуиција што секојдневно да ја користат како дополнително чувство.

Што не очекува денеска според хороскопскиот знак?!

Lady - 13.02.2024

Овен Работа: Солиден ден е да ги продолжите работните активности од претходниот период во сличен ритам и темпо. Вашиот акцент треба да биде организација и комуникација, Љубов: Повеќето Овни денеска очекуваат променливо расположение на љубовен план, ...

Родени богати: хороскопски знак кој секогаш ќе има пари

Centar - 12.02.2024

Дури и ако потекнува од сиромашно или средно семејство, секогаш успева да води удобен живот. Ова е хороскопски знак кој секогаш ќе има пари. Односот на секој човек со парите е различен и зависи од многу работи.

Хороскопски знаци кои лесно создаваат пријателства: нивната енергија ќе го освои секој соговорник

Опсервер - 12.02.2024

Хороскопските знаци кои лесно создаваат пријатели се секако многу посебни. Доволно е да се појават и нивната енергија ќе го освои секој соговорник. Способноста лесно да се дружите е нешто кон што секој се стреми.

Хороскопски знаци кои лесно создаваат пријателства: нивната енергија ќе го освои секој соговорник

Centar - 12.02.2024

Хороскопските знаци кои лесно создаваат пријатели се секако многу посебни. Доволно е да се појават и нивната енергија ќе го освои секој соговорник. Способноста лесно да се дружите е нешто кон што секој се стреми.

Дали имате пријател роден во еден од овие четири знаци? Никогаш нема да ве разочара

Трн - 12.02.2024

Во морето на пријателства, одредени хороскопски знаци се издвојуваат како оние кои се секогаш тука за вас, без разлика на се. Во оваа статија истражуваме кои хороскопски знаци никогаш нема да ве остават на цедило и зошто.

Хороскопски знаци кои лесно создаваат пријателства - нивната енергија ќе го освои секој соговорник

Press24 - 12.02.2024

Хороскопските знаци кои лесно создаваат пријатели се секако многу посебни. Доволно е да се појават и нивната енергија ќе го освои секој соговорник. Способноста лесно да се дружите е нешто кон што секој се стреми.

Овие три хороскопски знаци секогаш ги откажуваат плановите во последен момент

Во Центар - 12.02.2024

Планирањето состаноци или дружењето со одредени луѓе може да биде вистински проблем бидејќи тие често забораваат на состаноци или воопшто не се појавуваат. Луѓето родени под овие хороскопски знаци секогаш ги откажуваат плановите во последен момент.