TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Моделот Џош Клос по 9 години откри дека Кети Пери го искористувала

Макфакс - 14.08.2019

Мoделот Џош Клос (38) по девет години проговори за трауматското искуство за време на снимањето на спотот за песната „Teenage Dream“, а подоцна и за време на запознавањето со Кети Пери (34).

Славната пејачка обвинета за наводно сексуално злоставување мажи, манекен изнесе шокантно тврдење!

Вистина.мк - 14.08.2019

Пејачката Кејти Пери пред една недела доби тужба за плагијат на нејзиниот најголем хит, а сега повторно е среде скандал за наводна злоупотреба на главниот актер Џош Клос во спотот за песната „Тинејџерски сон“.

Славната пејачка обвинета за наводно сексуално злоставување, манекенот изнел шокантни тврдења

Точка - 14.08.2019

Пејачката Кејти Пери пред една недела доби тужба поради плагирање на својот хит “Dark Horse”, а сега повторно се најде во екот на скандал поради наводното злоставување на главниот актер Џош Клос во спотот за песната “Teenage Dream”.

Поранешниот партнер за Кети Пери: Ме третираше како машка проститутка

Канал5 - 13.08.2019

Моделот Џош Клос (38) , кој соработувал со пејачката Кети Пери (34) , ја обвини музичката ѕвезда за сексуално злоставување. Моделот на Инстаграм објасни зошто ја обвинува пејачката и тоа на деветтата годишнина од објавувањето на спотот во кој Џош го ...

МАНЕКЕНОТ УДРИ ПО КЕЈТИ ПЕРИ: Заедно снимавме спот, а потоа ме соблече пред пријателите!

Слободен Печат - 13.08.2019

Тој смета дека и жените можат да бидат подеднакво перверзни и насилни како и мажите Џош Клос, кој се појави заедно со Кејти Пери во спотот за „Teenage Dream“ изнесе страшни обвинувања против нејзе.

Кејти Пери обвинета за сексуално злоставување, манекен изнесе шокантно тврдење

Убавина и Здравје - 14.08.2019

Пејачката Кејти Пери пред една недела доби тужба за плагијат на нејзиниот најголем хит, а сега повторно е среде скандал за наводна злоупотреба на главниот актер Џош Клос во спотот за песната „Тинејџерски сон“.

Танчер ја обвини Кети Пери дека сексуално го малтретирала

Репортер - 14.08.2019

Моделот Џош Клос, кој ја имаше главната улога во спотот за песната Teenage Dream на Кети Пери, ја обвини пејачката дека таа го малтретирала сексуално. Клос на „Инстаграм“ напишал дека тоа се случило на забава во Холивуд неколку недели откако бил ...