TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Даниела Мартиновиќ првпат проговори по раскинувањето со Грашо: Тој е убаво минато…

Слободен Печат - 25.11.2021

Хрватската пејачка Даниела Мартиновиќ (50) за првпат јавно го коментираше раскинувањето на врската со колегата Петро Грашо (45), кое се случи по 24 години љубов. Сплитската пејачка се огласи за хрватското издание на магазинот „Глорија“ и наведе дека ...

„Најлошо е да останеш во врска поради страв или обврска“ – Даниела прозборе за раскинувањето со Грашо

ММС - 25.11.2021

Сплитската пејачка Данијела Мартиновиќ (50) за прв пат отворено проговори за раскинувањето со Петар Грашo (45), кој подоцна среќата ја најде со Хана Хуљиќ (30). Во интервју за Глорија, Даниела ја опиша нивната 26-годишна врска како „убаво минато“.

Данијела си најде богат Австриец

PressingTV - 25.11.2021

Сплитската пејачка Данијела Мартиновиќ (50) за прв пат отворено проговори за раскинувањето со Петар Грашо (45), кој подоцна среќата ја најде со Хана Хуљиќ (30). Во интервју за Глорија, Даниела ја опиша нивната 26-годишна врска како „убаво минато“ ...

Го преболи Грашо: Данијела е заљубена во богат Австриец?

Република - 25.11.2021

Сплитската пејачка Данијела Мартиновиќ (50) за прв пат отворено проговори за раскинувањето со Петар Грашо (45), кој подоцна среќата ја најде со Хана Хуљиќ (30). Во интервју за Глорија, Даниела ја опиша нивната 26-годишна врска како „убаво минато“ – ...

Данијела првпат јавно прозборе по крајот на 24 годишната врска: „Петар Грашо е убаво минато“

Курир - 25.11.2021

Хрватската пејачка Данијела Мартиновиќ првпат јавно прозборе за раскинувањето на 24 годишната љубовна врска со колегата Петар Грашо. За хрватскиот магазин „Глорија“, Данијела наведува дека прекинот бил неизбежен.

Данијела првпат јавно прозборе по крајот на 24 годишната врска: „Петар Грашо е убаво минато“

Пулс24 - 25.11.2021

Хрватската пејачка Данијела Мартиновиќ првпат јавно прозборе за раскинувањето на 24 годишната љубовна врска со колегата Петар Грашо. За хрватскиот магазин „Глорија“, Данијела наведува дека прекинот бил неизбежен.

Данијела првпат јавно за прекинувањето на врската со Грашо: „Петар е убаво минато...“

Точка - 25.11.2021

Пејачката Данијела Мартиновиќ првпат јавно проговори за раскинувањето на врската со Петар Грашо кое се случи по 24 години љубов. Сплитската пејачка се огласи за хрватското издание на магазинот „Глориа“ и наведе дека раскинувањето било неизбежно.

Данијела Мартиновиќ ексклузивно: „Петар Грашо е само убаво минато“

Убавина и Здравје - 25.11.2021

Популарната пејачка првпат јавно проговори за раскинувањето на 24-годишната врска со Петар Грашо Данијела Мартиновиќ се огласи за хрватското издание на магазинот „Глорија“ и наведе дека раскинувањето било неизбежно.

Данијела првпат зборува за Петар Грашо по раскинувањето

Република - 25.11.2021

Хрватската пејачка Данијела Мартиновиќ првпат јавно прозборе за раскинувањето на 24 годишната љубовна врска со колегата Петар Грашо. За хрватскиот магазин „Глорија“, Данијела наведува дека прекинот бил неизбежен.

Данијела Мартиновиќ се огласи за раскинувањето на 24 годишната врска со Петар Грашо

Скопје24 - 25.11.2021

Данијела Мартиновиќ по раскинувањето на 24 годишната врска со Петар Грашо за првпат проговори на оваа тема. Она што таа имаше да го каже е дека разделбата била неизбежна. – Не можете да го избегнете моментот кој е неизбежен, вели пејачката која ...

Данијела Мартиновиќ првпат се огласи за раскинувањето со Петар Грашо: „Тоа е едно убаво минато“

Вистина.мк - 25.11.2021

Пејачката Данијела Мартиновиќ првпат проговори за раскинувањето на 24 годишната врска со пејачот Петар Грашо. Хрватската пејачка се огласи за хрватскиот магазин „Глориа“ и истакна дека раскинувањето било неизбежно.