TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ОВА СЕ НАЈДВОЛИЧНИТЕ ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ! Зад грб ве ОЗБОРУВААТ, а ви се смеат во ЛИЦЕ!

Попара - 05.12.2021

Астролозите се сигурни дека луѓето родени во овие три хороскопски знаци се најлицемерни. Со нив никогаш не знаеш на што сте… Скорпија На Скорпиите најтешко им се верува. Сакаат да се преправаат дека се бестрашни и без чувства.

Кој е вашиот идеален партнер според хороскопот?

Во Центар - 05.12.2021

Откријте кој знак е личноста која најлесно би можела да ви биде сродна душа. Секој хороскопски знак има уникатни карактеристики кои го прават различен и интересен. Токму овие карактерни црти можат да бидат многу одбивни за некои, додека други не ...

Кој е вашиот идеален партнер според хороскопот?

Екран - 05.12.2021

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Откријте кој знак е личноста која најлесно би можела да ви биде сродна душа.

ОВА се тројцата најголеми паничари меѓу хороскопските знаци!

Убавина и Здравје - 05.12.2021

Кои 3 хороскопски знаци ги бие глас дека се најголеми паничари? Рибите обично паничат околу сопствените постапки. Склони се на детално размислување и анализирање на потенцијалните грешки и на најситните работи… уверени се дека луѓето нема да им ...

Трите хороскопски знаци кои најдолго се лутат

Локално - 05.12.2021

СИТЕ хороскопски знаци имаат свои предности и недостатоци, но се смета дека само припадниците на ови три хороскопски знаци остануваат лути најдолго, пишува PiPa News. Близнаци За Близнаците се вели дека се личност со добро срце, но се знае и дека се ...

ПРИСТИГНУВААТ ПАРИ ЗА 4 ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ! Еве кој ќе се ОПАРИ до 12ти ДЕКЕМВРИ

Попара - 04.12.2021

Астролозите се согласуваат дека некои хороскопски знаци финансиски ќе имаат повеќе среќа од другите Доколку се прашувате како ви се ѕвездите наклонети за пари до 12 декември, тогаш треба да знаете дека ќе профитираат Стрелците, Скорпијата, Вагата и ...

Ова е најголемиот кармички грев на секој хороскопски знак: Девицата ја јаде зависта, Јарецот алчноста, Близнаците…

Во Центар - 04.12.2021

Лесно е да се направи грев… Особено кога има искушение на секој чекор. Тешко е да се најде личност која никогаш не направила нешто погрешно, но има добра причина зошто. Во тоа голема улога има нашиот хороскопски знак кога се во прашање помалите или ...

Припадниците на овој хороскопски знак не се најдобриот избор за долга врска

Екран - 04.12.2021

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Постојат неколку хороскопски знаци кои е подобро да ги избегнувате доколку сакате да имате стабилна и сериозна врска.

Одземаат здив: Трите најсекси хороскопски знаци

Локално - 04.12.2021

Сите сме ние посебни, секој на свој начин, но на некои особини и навики малку влијае положбата на ѕвездите во времето кога сте родени, па хороскопот всушност може сосема точно да ги процени какви се вашите шанси да бидете во кревет со некој секси ...

Четири хороскопски знаци ќе добијат пари до 12 декември, еве кои се тие

Zoom - 04.12.2021

Астролозите се согласни дека некои хороскопски знаци ќе имаат повеќе среќа на финансиски план од други. Ѕвездите откриваат дека до 12 декември парите се наклонети кон Стрелецот, Шкорпијата, Вагата и Лавот.

ИНДИСКИ ХОРОСКОП СО НЕВЕРОЈАТНА ПРЕЦИЗНОСТ: Овие знаци ќе бидат најсреќни во 2022 година!

4NEWS - 04.12.2021

Индискиот хороскоп има 12 знаци, многу слични на западното обележување. Знаците се нарекуваат „трки“, а разликата е во начинот на кој се мерат. Многумина дури мислат дека индискиот хороскоп е попрецизен од западниот бидејќи точката на прецесија се ...

ПОРАДИ ОВА, ХОРОСКОПСКИТЕ ЗНАЦИ ГО ГУБАТ ТЛОТО ПОД НОЗЕТЕ: Стрелецот не поднесува осаменост, Овенот кога го игнорираат…

4NEWS - 03.12.2021

Животот понекогаш не доведува во тешки ситуации со кои не можеме да се справиме на вистински начин. Некои бараат помош од пријател, а некои сакаат да поминат низ бура која ја преплавила нивната лична среќа.