TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Коверт со неидентификуван прав испратен во домот на Доналд Трамп Јуниор

Фокус - 27.02.2024

Екипите за итни случаи реагираа откако коверт со неидентификуван бел прав беше испратен во домот на Доналд Трамп Јуниор, најстариот син на поранешниот американски претседател Доналд Трамп.

Најстариот син на Трамп добил писмо со неидентификуван бел прав

Слободен Печат - 27.02.2024

Властите започнаа истрага откако Доналд Трамп Џуниор, најстариот син на поранешниот американски претседател, вчера отворил писмо со неидентификуван бел прав во неговиот дом во Флорида, пренесува Си-Ен-Ен .

СИНОТ НА ТРАМП ДОБИ СМРТНИ ЗАКАНИ На негова адреса стигна писмо со прав

+инфо - 27.02.2024

Според извештаите, пожарникари и истражители во заштитни одела биле на терен како мерка на претпазливост. На адресата на синот на Доналд Трамп синоќа пристигнало заканувачки писмо, а во пликот имало бел прав.

Пристигнаа смртни закани: од пликот истече бел прав

Centar - 27.02.2024

Синот на Доналд Трамп, Доналд Трамп Јуниор, синоќа добил писмо во кое имало неидентификуван бел прав. Неколку противпожарни возила и истражители во заштитни одела биле забележани пред домот на Доналд Трамп Џуниор, син на поранешниот американски ...

На синот на Долад Трамп му се заканувале со смрт: На адресата пристигна плик со бел прав

Скопје1 - 27.02.2024

Синоќа на адресата на синот на Доналд Трамп пристигнало заканувачки писмо, а во пликот имало бел прав. Како што пренесува NBC news, портпаролот на Трамп Џуниор го потврдил овој инцидент. Тој рече дека засега се верува дека белиот прав кој бил во ...

Плико со бел прав испратено во домот на Доналд Трамп помладиот на Флорида

Независен - 27.02.2024

Екипи за итни случаи експресно реагирале откако плико со неидентификуван бел прав бил испратен во домот на Доналд Трамп Јуниор, најстариот син на поранешниот американски претседател Доналд Трамп.

Плико со бел прав испратено во домот на Доналд Трамп помладиот на Флорида

Либертас - 27.02.2024

Екипи за итни случаи експресно реагирале откако плико со неидентификуван бел прав бил испратен во домот на Доналд Трамп Јуниор, најстариот син на поранешниот американски претседател Доналд Трамп.

Добил писмо со неидентификуван бел прав: смртна закана за синот на Трамп?

Макфакс - 27.02.2024

Властите истражуваат откако Доналд Трамп Јуниор, најстариот син на поранешниот американски претседател, вчера отворил писмо со неидентификуван бел прав во неговиот дом во Флорида. „Резултатите од тестот на супстанцијата не дадоа јасен заклучок за ...

Добил писмо со неидентификуван бел прав: смртна закана за синот на Трамп?

Опсервер - 27.02.2024

Властите истражуваат откако Доналд Трамп Јуниор, најстариот син на поранешниот американски претседател, вчера отворил писмо со неидентификуван бел прав во неговиот дом во Флорида. „Резултатите од тестот на супстанцијата не дадоа јасен заклучок за ...

Добил писмо со неидентификуван бел прав: смртна закана за синот на Трамп?

MTM - 27.02.2024

Властите истражуваат откако Доналд Трамп Јуниор, најстариот син на поранешниот американски претседател, вчера отворил писмо со неидентификуван бел прав во неговиот дом во Флорида. „Резултатите од тестот на супстанцијата не дадоа јасен заклучок за ...

Трамп Џуниор добил писмо со бел прав и смртна закана

МКД - 27.02.2024

Властите истражуваат откако Доналд Трамп Џуниор, најстариот син на поранешниот американски претседател, вчера отворил писмо со неидентификуван бел прав во својот дом во Флорида. Фото: ЕПА „Резултатите од тестирањето на супстанцијата не дадоа јасен ...

Плико со бел прав испратено во домот на Доналд Трамп помладиот на Флорида

Бриф - 27.02.2024

Екипи за итни случаи експресно реагирале откако плико со неидентификуван бел прав бил испратен во домот на Доналд Трамп Јуниор, најстариот син на поранешниот американски претседател Доналд Трамп.

Добил писмо со неидентификуван бел прав: смртна закана за синот на Трамп?

Centar - 27.02.2024

Властите истражуваат откако Доналд Трамп Јуниор, најстариот син на поранешниот американски претседател, вчера отворил писмо со неидентификуван бел прав во неговиот дом во Флорида. „Резултатите од тестот на супстанцијата не дадоа јасен заклучок за ...

Плико со бел прав испратено во домот на Доналд Трамп помладиот на Флорида

24 Вести - 27.02.2024

Екипи за итни случаи експресно реагирале откако плико со неидентификуван бел прав бил испратен во домот на Доналд Трамп Јуниор, најстариот син на поранешниот американски претседател Доналд Трамп.

Плико со бел прав испратено во домот на Доналд Трамп помладиот на Флорида

Канал5 - 27.02.2024

Екипи за итни случаи експресно реагирале откако плико со неидентификуван бел прав бил испратен во домот на Доналд Трамп Јуниор, најстариот син на поранешниот американски претседател Доналд Трамп.