TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Мајка си го остави бебето за да учествува во масовна женска тепачка во маркет (ВИДЕО)

Канал5 - 06.06.2023

Вознемирувачко видео од масовна женска тепачка во супермаркет во австралискиот град Тамворт предизвика шок на социјалните мрежи. На видеото прво се гледа како две девојки се удираат и се влечат за коса во маркетот Вулвортс, а потоа шокантен момент ...

(Видео) Жени се тепаа во продавница: едната му го подаде бебето на случаен минувач и почна да се тепа

Макфакс - 06.06.2023

Тешка меѓу жени во супермаркет во Нов Јужен Велс. Две жени прво се карале па почнале да се удираат една со друга, а трета жена му го дала своето бебе на случаен минувач, за да се приклучи и таа во тепачката.

(Видео) Жени се тепаа во продавница: едната му го подаде бебето на случаен минувач и почна да се тепа

MTM - 06.06.2023

Тешка меѓу жени во супермаркет во Нов Јужен Велс. Две жени прво се карале па почнале да се удираат една со друга, а трета жена му го дала своето бебе на случаен минувач, за да се приклучи и таа во тепачката.