TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Викенд Хороскоп (23 септември) – петок

Порта - 22.09.2022

ОВЕН Треба да се ослободите од дополнителни обврски, но немате доволно енергија да се вклучите на повеќе страни истовремено. Прифатете во достоинствен стил и без непотребни прашања, прифатете ги сите корисни предлози или зборови на критика упатени ...

Дневен хороскоп за четврток (22.09.2022)

ТВ21 - 22.09.2022

Овен Сигурноста и стабилноста на емотивните врски ќе ви станат важни во љубовниот живот. Енергијата ќе ја насочите кон партнерот и врската, а тоа ќе биде пријатно изненадување за партнерот.

ДНЕВЕН ХОРОСКОП за 22 септември 2022 (четврток)

Убавина и Здравје - 22.09.2022

Овен Искористете го овој многу поволен период на финансиски план. Ви се дава посебна можност да постигнете одамна поставена цел. Односот со партнерот може да означи многу сериозен разговор каде можете да решите некој проблем. Се чувствувате одлично.

ВАКА сами си ги уништувате врските според хороскопскиот знак!

Убавина и Здравје - 21.09.2022

Партнерите треба да знаат како да комуницираат, да си веруваат и да бидат отворени еден пред друг. Но дали мислите дека го правите сето ова, а сфаќате дека сепак ја уништувате секоја ваша љубовна врска? Можеби астрологијата ќе ви помогне да откриете ...

Три работи кои мора да ги чуе секоја личност која била изневерена во врска или брак

Попара - 21.09.2022

Откривањето дека вашиот партнер ве изневерил може да предизвика чувство на лутина, тага, повреденост, па дури и физичка болка, а прашањето што ќе се појави веднаш штом информацијата ќе стигне до нас ќе биде „зошто?“.

Дневен хороскоп за четврток (22.09.2022)

4NEWS - 22.09.2022

Овен Сигурноста и стабилноста на емотивните врски ќе ви станат важни во љубовниот живот. Енергијата ќе ја насочите кон партнерот и врската, а тоа ќе биде пријатно изненадување за партнерот.

Три работи кои мора да ги чуе секоја личност која била изневерена во врска или брак

Вистина.мк - 22.09.2022

Откривањето дека вашиот партнер ве изневерил може да предизвика чувство на лутина, тага, повреденост, па дури и физичка болка, а прашањето што ќе се појави веднаш штом информацијата ќе стигне до нас ќе биде „зошто?“.