TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Дожд од пари: Два хороскопски знаци ќе имаат финансиски успех оваа недела

Убавина и Здравје - 26.09.2023

Според астролозите финансиски среќа оваа недела ќе имаат само два знака од Зодијакот. Кој ќе се „капе“ во дожд од пари – прочитајте во ...

Дневен хороскоп за 26.09.2023: Ракови – бидете смирени на работа, Девици – не очекувајте промени во љубовта

Црнобело - 26.09.2023

Вага – На професионално поле искористете го поволниот период, особено ако размислувате за драстична промена. Во љубовта ќе кажувате непромислени работи – внимавајте да не предизвикате ...

Хороскоп за денес за сите хороскопски знаци: Што не советуваат ѕвездите за денес, 26.09.2023 година, во врска со ...

Екран - 26.09.2023

Овен Работа: Иако многубројните ситуации ќе бараат одредено забрзување, не е исклучено да побарате помош од некој од проверените соработници, за да завршите се на време и без грешка. Љубов: Сите силни освојувачки адути на најтипичните претставници ...

Какви се партнерите во знакот на Вага? Жените не се согласуваат на компромис, мажите се директни во комуникацијата

Женски магазин - 25.09.2023

Како изгледа љубовта со хороскопскиот знак Вага? Хороскопскиот знак Вага генерално се смета за еден од најдобрите и најпосакуваните љубовни партнери. Нивниот шарм, чувството за естетика и доброто однесување ги прават многу пожелни во друштво на ...

Дожд од пари: Два хороскопски знаци ќе имаат финансиски успех оваа недела

Еспресо - 25.09.2023

Астролозите направија хороскоп за следната недела (од 25 септември до 1 октомври). Според нив, финансиски среќа ќе имаат само два знака од Зодијакот. Кој ќе се „капе“ во дожд од пари – прочитајте во продолжение.

ДНЕВЕН ХОРОСКОП за 25 септември 2023 (понеделник): Денес луѓето не ве разбираат, повлечете се во својот свет!

Убавина и Здравје - 25.09.2023

Овен Денес сте емотивно затворени и никој нема да ве допре и да ве испрашува за вашите емоции. Здравјето е стабилно, но внимавајте на можните аспекти на хронични болки во грлото или стомачни проблеми.

Дневен хороскоп за 25.09.2023: Овни – најдете време за саканите, Девици – бидете трпеливи во љубовта

Црнобело - 25.09.2023

Водолија – На професионално поле, вашиот труд нема да остане незабележан. Во љубовта бидете реалистични и не дозволувајте малите проблеми да прераснат во сериозен ...

Хороскоп за денес за сите хороскопски знаци: Што нè советуваат ѕвездите за утре, 25 септември 2023 година, во врска со ...

Екран - 25.09.2023

Овен Работа: Ве очекува одличен работен ден, со полн интензитет да започнете нов деловен циклус и да започнете некоја од идеите кои се искристализираа во претходниот период. Љубов: Ве очекува нешто попасивно дејствување на полето на партнерските ...

Тие се врвни манипулатори: Избегнувајте ги кавгите со три хороскопски знаци – секогаш победуваат

Вечер Прес - 25.09.2023

Без разлика дали се караме со нашиот брачен другар, најдобар пријател или дете, изгледа дека некои од нас никогаш не ја добиваат расправијата. Понекогаш нашата страст за цел едноставно нè прави премногу емотивни, зафаќајќи ја сета логика и јасност ...

Дневен хороскоп за 24.09.2023: Близнаци – неочекувано, но пријатно изненадување, Девици – повод за прослава

Црнобело - 24.09.2023

Вага – Не верувајте на гласините што ќе ги слушнете и сами проверувајте ги сите факти. На поле љубов ќе треба да донесете важна одлука. Дајте си време за размислување и ќе го направите вистинскиот ...

Денешен хороскоп 25.09.2023: Еве што ве очекува денеска според хороскопот

Lady - 25.09.2023

Овен Работа: Ве очекува одличен работен ден, со полн интензитет да започнете нов деловен циклус и да започнете некоја од идеите кои се искристализираа во претходниот период. Љубов: Ве очекува нешто попасивно дејствување на полето на партнерските ...

Денешен хороскоп: Еве што ве очекува денеска според вашиот хороскопски знак

Lady - 26.09.2023

Овен Работа: Иако многубројните ситуации ќе бараат одредено забрзување, не е исклучено да побарате помош од некој од проверените соработници, за да завршите се на време и без грешка. Љубов: Сите силни освојувачки адути на најтипичните претставници ...