TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Скопјанец физички нападнат во локал додека седел со сопругата и пријателка

Фокус - 16.05.2018

Вчера во 11.55 часот во Единицата за информации и команда Скопје, Р.У.(44) од Скопје пријавил дека истиот ден околу 11.50 часот на летна тераса на угостителски објект на булевар „АСНОМ“ физички бил нападнат од лицето С.Б.

Додека седел со сопругата, дошол и го истепал - драма во скопско Ново Лисиче

Сител - 16.05.2018

Драма во скопската населба Ново Лисиче. Како што информираат од полицијата, во 11.55 часот во Единицата за информации и команда Скопје, Р.У.(44) од Скопје пријавил дека истиот ден околу 11.50 часот на летна тераса на угостителски објект на булевар ...

Скопјанец нападнат среде бел ден додека седел во угостителски објект со сопругата

Скопје инфо - 16.05.2018

Вчера во 11 часот и 55 минути во Единицата за информации и команда Скопје, 44- годишниот Р.У од Скопје пријавил дека истиот ден бил нападнат. Имено истиот ден околу 11 часот и 50 минути на летна тераса на угостителски објект на булевар „АСНОМ“ ...

Драма во скопско Ново Лисиче: Додека седел со сопругата му дошол и го истепал

24Инфо - 16.05.2018

Драма во скопско Ново Лисиче: Додека седел со сопругата му дошол и го истепал Драма во скопската населба Ново Лисиче. Како што информираат од полицијата, во 11.55 часот во Единицата за информации и команда Скопје, Р.У.

Инцидент вчера во Аеродром: Скопјанец физички нападнат додека седел во локал со сопругата

Република - 16.05.2018

Вчера во 11.55 часот во Единицата за информации и команда Скопје, Р.У.(44) од Скопје пријавил дека истиот ден околу 11.50 часот на летна тераса на угостителски објект на булевар „АСНОМ“, општина Аеродром, физички бил нападнат од лицето С.Б.