TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Приватен авион и голи задници: Еве како летува милионерот Џанлука Ваки

Хитпортал - 14.08.2019

Џанлука Ваки е италијаснки милионер и ДиЏеј кој секојдневно ги воодушевува следбениците на социјалните мрежи. Џанлука како и секогаш, во придружба на прекрасни девојки и со приватен одмор авион замина на одмор.

Италијанскиот милионер и Инстаграм ѕвезда уште еднаш покажа како се ужива во животот (ВИДЕО)

Слободен Печат - 12.08.2019

Џанлука објави видео од јахта - повторно игра, тука се и атрактивните девојки, но еден момент е спорен, погодете кој! Сигурно го знаете Џанлука Ваки, ја знаете неговата страст кон танцот, но и кон удирањето на женските задници, нели? Италијанскиот ...

Италијанскиот милионер Џанлука Ваки плескаше четири жешки „риби“ по голите га*иња, но на некои не им се допадна ...

Вистина.мк - 12.08.2019

Џанлука Ваки (52), италијанскиот милионер кој има повеќе од 13 милиони следбеници на Инстаграм, објави нов клип кој привлече внимание и е многу критикуван. Поточно, тој се снимил како игра на јахта во присуство на четири привлечни девојки.