TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Пере од Нокаут ја доби својата трета ќерка

Убавина и Здравје - 21.11.2020

Никола Перевски – Пере од групата Нокаут, по трет пат стана ...

Со љубов против сите зла- Пере од „Нокаут“ доби трета ќерка

ММС - 21.11.2020

Фронтменот нагрупата „Нокаут“, Никола Перевски- Пере денес по трет пат стана татко. Неговата сопруга Јована роди ќерка, која по желба на родителите ќе се вика Софиа. -Среќен сум што ќе добијам уште една ќерка. Со Јована бевме заедно пет години.

Пере од „Нокаут“ по трет пат татко, доби уште една ќерка

еМагазин - 21.11.2020

Фронтменот на групата „Нокаут“, Никола Перевски – Пере, по третпат стана татко. Доби уште една ќерка. Убавата вест за раѓањето на Софиа ја сподели на социјалните мрежи. Тој има две ќерки, Михаела и Каја.

Пере од „Нокаут“ стана татко: Ова за мене е благослов

Репортер - 21.11.2020

Македонскиот пејач Никола Перевски-Пере од групата „Нокаут “ ја доби својата трета ќерка. Весте ја сподели неговиот брат, кој соопшти дека Пере и Јована ја добиле Софиа Перевска. За љубовта со Јована, која првпат ќе стане мајка, Пере со возбуда ни ...

Трета среќа: Пере од „Нокаут“ повторно стана татко!

Слободен Печат - 21.11.2020

Пере од Нокаут по трет пат стана татко и доби уште една ќерка. Братот на Пере ја сподели среќната вест на социјалните мрежи, каде сподели фотографија од мекиците. Пере од претходниот брак ги има ќерките Михаела и Каја, а со неговата долгогодишна ...

Огромна среќа: Весело во домот на Пере од „Нокаут“

Скопје24 - 21.11.2020

Пере од Нокаут стана татко и по трет пат. Оваа убава вест ја сподели гордиот чичко, односно братот на Пере. Тој на социјалните мрежи сподели фотографија од мекиците и им порача на претходните две ќерки на Пере дека сега си добија и сестричка по име ...

Татко по трет пат: Пере Нокаут на својата наследничка ѝ даде име со моќно значење

Женски магазин - 21.11.2020

Никола Перевски - Пере од Нокаут стана татко по трет пат. По двете ќерки, сега доби уште една, на која ѝ го даде името Софиа . На грчки ова име значи „мудрост“, што вистинското значење на името би било „онаа што е мудра“.

Пере од „Нокаут“ по трет пат стана татко: „Со љубов против сите зла. Михаела и Каја добија сестра“

Точка - 21.11.2020

Успешниот македонски пејач, Никола Перевски - Пере од групата Нокаут, по трет пат стана татко. Оваа прекрасна вест беше споделена на социјалните мрежи, со поставена фотографија од мекици со порака дека Пере добил ќерка, а неговиот брат по трет пат ...

Пере од Нокаут стана татко во третпат: Се роди Софиа (ФОТО)

Локално - 21.11.2020

Фронтменот на групата Нокаут, Никола Перевски – Пере, ја доби денес својата трета ќерка. Оваа прекрасна вест беше споделена на социјалните мрежи, со поставена фотографија од мекици со порака дека Пере добил ќерка, а неговиот брат по трет пат станал ...

Пере од „Нокаут“ доби трета ќерка

Република - 21.11.2020

Македонскиот пејач Никола Перевски-Пере од групата „Нокаут “ ја доби својата трета ќерка. Веста ја сподели неговиот брат, кој соопшти дека Пере и Јована ја добиле малата Софиа Перевска. ...

Македонскиот пејач стана татко по трет пат- еве како ќе се вика неговата трета ќерка (ФОТО)

Курир - 21.11.2020

Македонскиот пејач Никола Перевски Пере од Нокаут по трет пат стана татко. Убавата порака ја сподели гордиот чичко, братот на музичарот. Тој на социјалните мрежи сподели фотографија од мекиците и им порача на сите дека двете ќерки на Пере сега си ...

Пере од Нокаут по трет пат стана татко

Скопје инфо - 21.11.2020

Македонскиот пејач Никола Перевски Пере од Нокаут по трет пат стана татко. Убавата порака ја сподели гордиот чичко, братот на музичарот. Тој на социјалните мрежи сподели фотографија од мекиците и им порача на сите дека двете ќерки на Пере сега си ...

Пере од Нокаут стана татко по третпат – еве кое има го одбра за наследничката

Вистина.мк - 21.11.2020

Македонскиот пејач Никола Перевски Пере од Нокаут по трет пат стана татко. Убавата порака ја сподели гордиот чичко, братот на музичарот. Тој на социјалните мрежи сподели фотографија од мекиците и им порача на сите дека двете ќерки на Пере сега си ...

Пере од Нокаут стана татко по трет пат

iPortal - 21.11.2020

Пере од Нокаут стана татко и по трет пат. Оваа убава вест ја сподели гордиот чичко, односно братот на Пере. Тој на социјалните мрежи сподели фотографија од мекиците и им порача на претходните две ќерки на Пере дека сега си добија и сестричка по име ...

Пере од „Нокаут“ стана татко по третпат, Михаела и Каја добија сестра ФОТО

+инфо - 21.11.2020

Фронтменот на групата „Нокаут“, Никола Перевски – Пере, ја доби денесka својата трета ќерка. Оваа прекрасна вест беше споделена на социјалните мрежи, со поставена фотографија од мекици со порака дека Пере добил ќерка, а неговиот брат по третпат ...