TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Анџелина Џоли има сериозна здравствена криза?!

Вистина.мк - 26.03.2020

Актерката Анџелина Џоли има сериозна здравствена криза и како што наведува таблоидот, доживеала нервен слом на почетокот на годината. – Анџелина едвај може да застане на свои нозе. И кога ќе стане, веднаш и е лошо. Постојано чувствува вртоглавица.

Едвај стои на нозе: Блиските на Анџелина Џоли исплашени за неа

Локално - 26.03.2020

Асистентите на Анџелина Џоли се многу загрижени за нејзиното здравје, бидејќи таа често има вртоглавици, едвај стои и никогаш не ја виделе нешто да јаде. Таа се довела во ваква состојба кога излегле гласините дека наводно Бред Пит се смирил со ...

Во корона кризата Анџелина Џоли мисли на гладните дечиња - донираше 1 милион долари

Црнобело - 26.03.2020

Oколу Анџелина Џоли отсекогаш имало контроверзии, но едно е сигурно кога е во прашање помагањето на другите и хуманитарната работа, таа е царица. Анџелина Џоли години наназад е активна со хуманитарната работа, а и сега во време на корона кризата таа ...