TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Почина Рајан О’Нил

Курир - 08.12.2023

Неговиот син Патрик ја сподели тажната вест на социјалните мрежи. Холивудскиот актер Рајан О’Нил почина на 82-годишна возраст, а тажната вест ја обајви неговото семејство. Неговиот син Патрик ја сподели тажната вест на социјалните мрежи.

Почина американскиот актер Рајан О’Нил

Нетпрес - 09.12.2023

Американскиот актер Рајан О’Нил, најпознат по улогата во филмот „Љубовна приказна“, почина во петокот на 83-годишна возраст, соопшти неговиот син. „Тато почина денеска, мирно, опкружен со сите коишто го сакавме и му пружавме поддршка, како што би и ...

Почина американскиот актер Рајан О’Нил

365 - 09.12.2023

Американскиот актер Рајан О’Нил, најпознат по улогата во филмот „Љубовна приказна“, почина во петокот на 83-годишна возраст, соопшти неговиот син. „Тато почина денеска, мирно, опкружен со сите коишто го сакавме и му пружавме поддршка, како што би и ...