TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ЗА ЖАЛ СЕ БУДАМ САМA, OЧИТЕ НИКОГО НЕ БАРААТ! Карлеуша 6 месеци се обидуваше да го спаси бракот со Душко, уште во јуни ...

Во Центар - 06.08.2022

Јелена Карлеуша шест месеци се обидувала да го спаси бракот со сопругот Душко Тошиќ , дознава Курир од извор близок до семејството Тошиќ. Имено, по семејниот инцидент на Божиќ годинава, кога Душко наводно ја плукнал, а потоа и удрил шлаканица на ...

Дали овој човек e новата љубов на Јелена Карлеуша? Атина и Ника го “обожаваат” (фото)

Во Центар - 05.08.2022

Со месеци се шпекулираше дека постои тајна врска помеѓу популарната пејачка Јелена Карлеуша и американскиот рапер Кање Вест , а сега Јелена ја загреа приказната уште повеќе бидејќи малку се поигра на Инстаграм.

Сфати дека нема што да изгуби, од грбот ѝ падна тежок товар: Јелена Карлеуша конечно е слободна (ФОТО)

Убавина и Здравје - 05.08.2022

Провокативното издание на Јелена Карлеуша ги надмина сите претходни. Јелена Карлеуша по одморот во Турција се фрли на сериозна работа, настапува речиси секој ден, а бидејќи неодамна објави дека се разведува со Душко Тошиќ , се’ уште не сме ...

Фото: Карлеуша позира во топлес

Канал5 - 05.08.2022

Српската пејачка Јелена Карлеуша продолжува да ги провоцира своите фанови на социјалните мрежи со провокативни фотографии. Атрактивната пејачка сега објави слики на кои позира топлес на брод.

По веста дека се разведува со Јелена Карлеуша, Душко Тошиќ насмеан им позира на фотографите (ФОТО)

Убавина и Здравје - 05.08.2022

Откако неговата сопруга Јелена Карлеуша наводно го пријави за насилство на почетокот на годината, познатиот фудбалер Душко Тошиќ немавме можност да го видиме во јавноста. Што се случува со неговиот приватен живот имавме можност да видиме само преку ...

(Фото) Откако се разведе, „збесна“: Дали се ова најжешките фотки од Карлеуша гола до сега?

Еспресо - 05.08.2022

Српската пејачка Јелена Карлеуша веќе извесно време престојува во Црна Гора каде има неколку закажани настапи, а бидејќи вечерите ги поминува во познатите клубови на крајбрежјето, денот го користи за да се опушти и да ужива во привлечноста на морето.

(Фото) Карлеуша гола на јахта, најави дека ќе горела Будва

Репортер - 05.08.2022

Српската пејачка Јелена Карлеуша топлес со каобојки шешир на јахта најави дека од нејзиниот настап ќе гори Будва. Со провокативните фотографии пејачката објави дека престојуа во Црна Гора каде има настапи.

Јелена Карлеуша топлес и во танга плови на јахта (фото)

Хитпортал - 05.08.2022

Српската пејачка Јелена Карлеуша провоцира секој ден од својот Инстаграм профил што со по некое стори за кавга со некој колега и она по интересното со разголени секси фотки во најразлични пози и комбинации.

Карлеуша позираше топлес на јахта (ФОТО)

Локално - 05.08.2022

Пејачката Јелена Карлеуша со објава на социјалните мрежи уште еднаш успеа да ги распамети нејзините следбеници. Имено, таа позираше топлес на јахта. Јелена беше фотографирана од различни агли, а во преден план беше нејзиниот извајан ...

ФОТО: Јелена Карлеуша топлес качена на јахта и Северина може да и позавиди

Курир - 04.08.2022

Српската пејачка Јелена Карлеуша уште една изненади со новата фотосесија која ја пласираше на Инстаграм. Имено таа се соблече толес и се качи на јахта каде позираше, а до израз дојде нејзината инзворедна фигура на тело.

Јелена Карлеуша гола на јахта: ХАОС на социјалните мрежи! (ФОТО)

Убавина и Здравје - 05.08.2022

Пејачката Јелена Карлеуша со објава на социјалните мрежи уште еднаш успеа да ги распамети нејзините следбеници. Имено, таа позираше топлес на јахта. Јелена беше фотографирана од различни агли, а во преден план беше нејзиниот совршено извајан ...