TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

31-годишен прилепчанец починал откако со возило удрил во бетонски столб

Сител - 04.05.2021

Вчера во 12.00 часот во СВР Битола било пријавено дека на магистралниот пат Битола-Прилеп, кај с.Беранци, патничко возило „опел корса“, со прилепски регистарски ознаки, управувано од Б.Н.(31) од Прилеп, удрило во бетонски столб од надвозник, ...

Загина 31-годишен возач од Прилеп, со возилото удрил во бетонски столб

ТВ21 - 04.05.2021

На 03.05.2021 во 12.00 часот во СВР Битола било пријавено дека на магистралниот пат Битола-Прилеп, кај с.Беранци, патничко возило „опел корса“, со прилепски регистарски ознаки, управувано од Б.Н.(31) од Прилеп, удрило во бетонски столб од надвозник.

Трагедија на патот Битола-Прилеп: Загина младо момче

Press24 - 04.05.2021

Млад прилепчанец загина во сообраќајна несреќа која се случила вчера во 12:00 часот во СВР Битола на магистралниот пат Битола-Прилеп, кај село Беранци. Како што инфомира МВР, патничко возило „опел корса“, со прилепски регистарски ознаки, управувано ...

Тешка сообраќајка кај Битола, на лице место загина млад прилепчанец

Република - 04.05.2021

Млад прилепчанец го загуби животот во тешка сообраќајка, која се случи вчера околу пладне на магистралниот пат Битола-Прилеп. Како што соопшти МВР, патничко возило „опел корса“, со прилепски регистарски ознаки, управувано од Б.Н.

Загина прилепчанец, со „корса“ се забил во столб

24Инфо - 04.05.2021

На 03.05.2021 во 12.00 часот во СВР Битола било пријавено дека на магистралниот пат Битола-Прилеп, кај с.Беранци, патничко возило „опел корса”, со прилепски регистарски ознаки, управувано од Б.Н.(31) од Прилеп, удрило во бетонски столб од надвозник.

Трагедија на патот Битола-Прилеп, загина возач

Курир - 04.05.2021

Едно лице го загуби животот во сообраќајна несреќа која се случила вчера напладне на патот Битола-Прилеп, кај с.Беранци. Од МВР инфрормираат дека автомобил „опел корса“, со прилепски регистарски ознаки, управуван од Б.Н.

Со „Опел корса“ удри во бетонски столб и почина

Тера - 04.05.2021

На 03.05.2021 во 12.00 часот во СВР Битола било пријавено дека на магистралниот пат Битола-Прилеп, кај с.Беранци, патничко возило „опел корса“, со прилепски регистарски ознаки, управувано од 31 годишно лице од Прилеп, удрило во бетонски столб од ...

Прилепчанец загина во сообраќајка кај селото Беранци

Нетпрес - 04.05.2021

Едно лице го загуби животот во сообраќајна несреќа која се случила вчера напладне на патот Битола-Прилеп, кај селото Беранци. Од МВР инфрормираат дека автомобил „опел корса“, со прилепски регистарски ознаки, управуван од 31-годишниот Б.Н.

Трагедија: Прилепчанец починал откако со возилото удрил во бетонски столб

Centar - 04.05.2021

Вчера во 12.00 часот во СВР Битола било пријавено дека на магистралниот пат Битола-Прилеп, кај с.Беранци, патничко возило „опел корса“, со прилепски регистарски ознаки, управувано од Б.Н.(31) од Прилеп, удрило во бетонски столб од надвозник.

Загина 31-годишен возач, со возилото удрил во бетонски столб

Локално - 04.05.2021

На 03.05.2021 во 12.00 часот во СВР Битола било пријавено дека на магистралниот пат Битола-Прилеп, кај с.Беранци, патничко возило „опел корса“, со прилепски регистарски ознаки, управувано од Б.Н.

Во сообраќајка загина 31-годишен прилепчанец

Скопје инфо - 04.05.2021

Во СВР Битола вчера во 12:00 часот било пријавено дека на магистралниот пат Битола-Прилеп, кај село Беранци, патничко возило „опел корса“, со прилепски регистарски ознаки, управувано од Б.Н.(31) од Прилеп, удрило во бетонски столб од надвозник.

Прилепчанец починал откако со возилото удрил во бетонски столб

iPortal - 04.05.2021

Во СВР Битола вчера во 12:00 часот било пријавено дека на магистралниот пат Битола-Прилеп, кај село Беранци, патничко возило „опел корса“, со прилепски регистарски ознаки, управувано од Б.Н.(31) од Прилеп, удрило во бетонски столб од надвозник.

Со возило удрил во столб и починал

МКД - 04.05.2021

Вчера во 12.00 часот во СВР Битола било пријавено дека на магистралниот пат Битола-Прилеп, кај с.Беранци, патничко возило опел корса, со прилепски регистарски ознаки, управувано од Б.Н.(31) од Прилеп, удрило во бетонски столб од надвозник, ...