TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Џони Деп сега е во Црна Гора

Friday.mk - 20.03.2019

По снимањето на наеговиот нов фил во Србија, Белград, сега Џони Деп се префрли во Црна Гора. Таму се снимаат сцени од истиот филм Минамата. Според медиумите во регионот тој на ова снимање се здобил со незгода и бил префрлен во болница.

Џони Деп се повредил за време на снимањето во Црна Гора

Канал5 - 19.03.2019

По снимањето во Србија , холивудскиот актер Џони Деп продолжи со снимањата во Црна Гора. Но , на самиот почеток на снимањето тој денеска се повредил. Според медиумите во Србија, актерот на снимањето си го повредил вратот , па продукцијата повикала ...

(Фото) Џони Деп се повреди на снимањето во Црна Гора

Репортер - 19.03.2019

Холивудскиот глумец Џони Деп го повредил вратот на снимањето на филмот „Минамата“ во Тиват. Откако се пожалил на болки, од продукцијата повикале лекар, па докторката му ставила шансова кравата и му препорачала да мирува неколку дена.

Џони Деп се повреди на снимањето во Црна Гора

Макфакс - 19.03.2019

По престојот во Белград, актерот Џони Деп (55) отпатува за Тиват за да го продолжи снимањето на неговиот нов филм „Минамата”, меѓутоа, тој го повреди вратот. Познатиот актер се повредил на снимањето и луѓето од проекцијата повикаа физијатар, д-р ...

Џони Деп повреден на снимање во Црна Гора

Вистина.мк - 19.03.2019

Актерот Џони Деп по снимањата во Белград, замина во Тиват каде продолжи со снимања на својот филм „Минимата“. Познатиот актер се повредил на снимање односно имал проблеми со вратот и продукцијата побарала доктор, Рената Бергам.

(Фото) Џони Деп ужива во црногорските специјалитети во Будва

Репортер - 18.03.2019

Холивудскиот актер Џони Деп во моментов престојува во еден од најлуксузните хотели на јадранскиот брег во Будва ,пишуваат српските медиуми. Папараците го снимиле Деп во опуштена атмосфера со пријатели и дел од персоналот во хотелот.

Џони Деп се повредил за време на снимањето во Црна Гора

+инфо - 20.03.2019

Таа на актерот му го имобилизирала вратот, му дала совети и со фотографија од својот славен пациент се пофалила на Фејсбук. По снимањето во Србија, холивудскиот актер Џони Деп продолжи со снимањата во Црна Гора.

Џони Деп се повреди на снимањето во Црна Гора (ФОТО)

Курир - 19.03.2019

По престојот во Белград, актерот Џони Деп (55) отпатува за Тиват за да го продолжи снимањето на неговиот нов филм „Минамата”, меѓутоа тој го повреди вратот. Познатиот актер се повредил на снимањето и луѓето од проекцијата повикаа физијатар, д-р ...

Џони Деп заврши во болница во Црна Гора

Убавина и Здравје - 19.03.2019

По престојот во Белград, актерот Џони Деп (55) отпатува за Тиват за да го продолжи снимањето на неговиот нов филм „Минамата”, меѓутоа тој го повреди вратот. Познатиот актер се повредил на снимањето и луѓето од проекцијата повикаа физијатар, д-р ...