TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Мртов маж пронајден во подрумска просторија

Курир - 12.01.2018

На 11.01.2018 година во 11.20 часот во Полициската станица Штип, М.К. (60) пријавил дека во неговиот дом, во подрумскиот дел од куќата, го пронашол починат Д.М. (56) од Штип. Смрт била констатирана од лекар од Итна медицинска помош.

Штипјанец починал во подрумот на пријателот

Канал 77 - 12.01.2018

56-годишен штипјанец е пронајден мртов во подрумот на неговиот пријател, каде живеел последните три години. Во полициската станица во Штип, вчера во 11.20 часот, М.К. (60) пријавил дека во неговиот дом, во подрумскиот дел од куќата, го пронашол ...

Уште една трагедија во Македонија: Го нашле мртов во подрум

Press24 - 12.01.2018

Во текот на вчерашниот ден, во 11 часот и 20 минути, во Полициската станица Штип била пријавена трагедија. 60-годишниот М.К.од Штип пријавил дека во неговиот дом, во подрумскиот дел од куќата, го пронашол починат 56-годишниот Д.М.од Штип.

Се симнал во подрум и од глетката се стаписал - трагедија во Штип

Сител - 12.01.2018

Во Полициската станица Штип М.К. (60) вчера во 11.20 часот пријавил дека во неговиот дом, во подрумскиот дел од куќата, го пронашол починат Д.М. (56) од Штип. Смрт била констатирана од лекар од Итна медицинска помош.

Мртов маж пронајден во подрумска просторија

Вечер - 12.01.2018

На 11.01.2018 година во 11.20 часот во Полициската станица Штип, М.К. (60) пријавил дека во неговиот дом, во подрумскиот дел од куќата, го пронашол починат Д.М. (56) од Штип. Смрт била констатирана од лекар од Итна медицинска помош.

Пронајден починат Штипјанец во подрумски простории...

Н.Македонија - 12.01.2018

Пронајден починат Штипјанец во подрумски простории Во Полициската станица Штип М.К. (60) вчера во 11.20 часот пријавил дека во неговиот дом, во подрумскиот дел од куќата, го пронашол починат Д.М. (56) од Штип.

Мртов маж пронајден во подрум

Нетпрес - 12.01.2018

На 11.01.2018 година во 11.20 часот во Полициската станица Штип, М.К. (60) пријавил дека во неговиот дом, во подрумскиот дел од куќата, го пронашол починат Д.М. (56) од Штип. Смрт била констатирана од лекар од Итна медицинска помош.

Во подрумот од куќата најаден починат маж

МКД - 12.01.2018

Вчера во 11.20 часот во полициската станица Штип, М.К. (60) пријавил дека во неговиот дом, во подрумскиот дел од куќата, го пронашол починат Д.М. (56) од Штип. Смрт била констатирана од лекар од Итна медицинска помош.

Мртов маж пронајден во подрум

Точка - 12.01.2018

На 11.01.2018 година во 11.20 часот во Полициската станица Штип, М.К. (60) пријавил дека во неговиот дом, во подрумскиот дел од куќата, го пронашол починат Д.М. (56) од Штип. Смрт била констатирана од лекар од Итна медицинска помош.