TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Три хороскопски знаци ќе имаат среќа во февруари: Спојот на Меркур со Венера им дава енергија, ќе се остварат на повеќе ...

Независен - 25.01.2023

Откријте кои 3 хороскопски знаци очекуваат среќа во февруари 2023 година – на крајот на зимата ќе имаат успех на многу полиња! Февруари е последниот месец од зимата, а според астролозите ќе биде особено поволен бидејќи нема ретроградни планети – ...

Мислат дека се РОДЕНИ ЅВЕЗДИ и сакаат да им СЛУЖИТЕ! Овие ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ се однесуваат како РАЗГАЛЕНИ ДЕЦА

Попара

Овие 3 хороскопски знаци ги очекува среќа и голем прилив на пари во февруари

Локално

Дневен хороскоп за 25.01.2023: Бикови – внимавајте што потпишувате, Ваги – не ја злоупотребувајте туѓата доверба

Црнобело

Кои хороскопски знаци ќе имаат најмногу секс месецов

Lady

БЕЗОБРАЗНИ СЕ ДО КРАЈ! Хороскопски знаци со кои не вреди да влезете во КОНФЛИКТ, удираат таму каде што сте најслаби

Попара

Хороскопски знаци меѓу кои има силна љубовна хемија

Слободен Печат

Centar Еспресо Екран Хаштаг Кајгана ТВ21 Црнобело Lady

Ова се најсреќните датуми во февруари – добро искористете ги: Денови кои носат најмногу среќа и добри можности!

Екран - 25.01.2023

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Зимата влегува во завршната фаза. Февруари е време кога веќе мириса на пролет.

Трите хороскопски знаци најмногу се плашат од промените и постојано и се спротивставуваат

ТВ21 - 25.01.2023

Промените се составен дел од животот. Има луѓе на кои им се допаѓа промената во сите нејзини форми бидејќи им е возбудлива, но има и такви кои не знаат добро да се справат со неа. На таквите луѓе не им е лесно да излезат од својата комфорна зона ...

Трите хороскопски знаци најмногу се плашат од промените и постојано и се спротивставуваат

Zoom

Жената Бик сака долги врски, Водолијата независност: Која е вашата идеална партнерка според хороскопот?

Убавина и Здравје - 24.01.2023

Жените родени во овој хороскопски знак се наивни до тој степен што може да имаат премногу доверба. Но, тие добиваат сè што ќе посакаат затоа што се млади во срцето и уживаат во авантурите на секој чекор, така што секоја заедница со овие личности е ...

Жената Бик сака долги врски, Водолијата независност: Која е вашата идеална партнерка според хороскопот?

Алсат-М

Жената Бик сака долги врски, Водолијата независност: Која е вашата идеална партнерка според хороскопот?

Zoom