TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Тикет на денот (сабота, 26.11.2022)

Спортски - 26.11.2022

Оваа сабота е малку поразлична. Иако во овој дел сме навикнати да имаме полна понуда со првенствени натпревари, овој пат во центарот на вниманието се дуелите од Мундијалот во Катар. Ова е нашиот предлог тикет за денес.

Тикет на денот (петок, 25.11.2022)

Спортски - 25.11.2022

Со победата на Бразил над Србија заврши и првото коло од Мундијалот. Веќе од денеска започнува втората рунда, а покрај натпреварите од СП ќе имаме и дуели од некои европски лиги. Ова е нашиот предлог тикет за денес.

ЕКИПА 1Х2: Мундијалски тикет на денот

Екипа - 04.12.2022

Нови две осминафинални пресметки се денеска на програмата на СП 2022, а ова се нашите предлози за типување за овие натпревари. ТИКЕТ НА ДЕНОТ Сенегал + 2,5 шутеви на гол Англија + 1,5 жолти картони Полска – 2,5 шутеви на гол Франција + 6,5 ...

Тикет на денот (петок, 25.11.2022)

СуперСпорт - 25.11.2022

Со победата на Бразил над Србија заврши и првото коло од Мундијалот. Веќе од денеска започнува втората рунда, а покрај натпреварите од СП ќе имаме и дуели од некои европски лиги. Ова е нашиот предлог тикет за денес.

Тикет на денот (сабота, 26.11.2022)

СуперСпорт - 26.11.2022

Оваа сабота е малку поразлична. Иако во овој дел сме навикнати да имаме полна понуда со првенствени натпревари, овој пат во центарот на вниманието се дуелите од Мундијалот во Катар. Ова е нашиот предлог тикет за денес.