TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Пожар избил во автомобил во кој имало тригодишно дете

24Инфо - 17.04.2018

Пожар избил во автомобил паркиран пред сервис за возила во Тетово, во кој се наоѓало тригодишно дете. Возачот на автомобилот го паркирал возилото и го оставил да работи со цел кратко да влезе во блискиот сервис, а во возилото останало неговото ...

Се запалило возилото во кое го оставил своето тригодишно дете

AKO - 17.04.2018

На 16.04.2018 година околу 18,00 часот било пријавено дека во Тетово на улицата „Илинденска“ на паркинг избувнал пожар во патничко моторно возило „Ауди А-3“ со тетовски регистерски таблици сопственост на А.Н. (42) од с.Ларце-Желино. Возачот А.Н.

Возел мотор без возачка на автопатот Тетово - Скопје, па се судри со ауди

Сител - 16.04.2018

Ноќеска околу 01.00 часот на автопатот Тетово- Скопје, во близина на клучката за Желино, дошло до судир помеѓу мотоцикл без регистарски ознаки таблици, кој без положен возачки испит го управувал С.И. (25) од с.

Драма во Тетово: Оставил 3 годишното дете накратко во автомобил, „Аудито“се запалило

Курир - 17.04.2018

Пожар кој избувнал во автомобил „Ауди А3“ на паркинг на улицата „Илинденска“ во Тетово, бил пријавен вчера попладне во полицијата. -Возачот А.Н. (42) од село Ларце, Желино го паркирал возилото и го оставил да работи, со цел на кратко да влезе во ...

Пожар избил во автомобил во кој имало тригодишно дете

Макфакс - 17.04.2018

Пожар избил во автомобил паркиран пред сервис за возила во Тетово, во кој се наоѓало тригодишно дете. Возачот на автомобилот го паркирал возилото и го оставил да работи со цел кратко да влезе во блискиот сервис, а во возилото останало неговото ...

Пожар во автомобил во кој имало три годишно дете

Локално - 17.04.2018

Пожар избил во автомобил паркиран пред сервис за возила во Тетово, во кој се наоѓало три годишно дете. Возачот на автомобилот го паркирал возилото и го оставил да работи, со цел на кратко да влезе во блискиот сервис, а во возилото останало неговото ...

Хорор во Тетово: Се запали „ауди“ со тригодишно дете внатре, таткото го оставил само на кратко па се вратил да го спаси

Сител - 17.04.2018

Вчера вечер околу 18 часот било пријавено дека во Тетово на улицата „Илинденска“ на паркинг избувнал пожар во патничко моторно возило „Ауди А-3“ со тетовски регистерски таблици сопственост на А.Н. (42) од с.Ларце - Желино. Возачот А.Н.

Дете во последен момент извадено од автомобил што се запалил во Тетово

Фактор - 17.04.2018

На 16.04.2018 година околу 18,00 часот било пријавено дека во Тетово на улицата „Илинденска“ на паркинг избувнал пожар во патничко моторно возило „Ауди А-3“ со тетовски регистерски таблици сопственост на А.Н. (42) од с.Ларце-Желино. Возачот А.Н.

Во Тетово пожар избил во возило со тригодишно дете внатре

МКД - 17.04.2018

Во Тетово на улицата „Илинденска" на паркинг избувнал пожар во патничко возило „ауди А-3" со тетовски регистерски таблици на А.Н. (42) од село Ларце-Желино Возачот А.Н. го паркирал возилото и го оставил да работи, со цел на кратко да влезе во ...

Изгоре автомобил, 3-годишно дете спасено во последен момент

Н.Македонија - 17.04.2018

Вчера вечер околу 18 часот во Тетово на улицата „Илинденска“ на паркинг избувнал пожар во патничко моторно возило „Ауди А-3“ со тетовски регистерски таблици сопственост на А.Н. (42) од село Ларце – Желино. Возачот А.Н.

Се запали „ауди“ со тригодишно дете внатре, таткото го оставил само на кратко па се вратил да го спаси

Скопје24 - 17.04.2018

Вчера вечер околу 18 часот било пријавено дека во Тетово на улицата „Илинденска“ на паркинг избувнал пожар во патничко моторно возило „Ауди А-3“ со тетовски регистерски таблици сопственост на А.Н. (42) од с.Ларце – Желино. Возачот А.Н.

Избегната трагедија во Тетово: Татко го оставил детето во автомобил, возилото се запалило

Република - 17.04.2018

Вчера околу 18,00 часот било пријавено дека во Тетово на улицата „Илинденска“ на паркинг избувнал пожар во патничко моторно возило „Ауди А-3“ со тетовски регистерски таблици сопственост на А.Н. (42) од с.Ларце-Желино. Возачот А.Н.

Пожар избил во автомобил во кој имало тригодишно дете

Точка - 17.04.2018

Пожар избил во автомобил паркиран пред сервис за возила во Тетово, во кој се наоѓало тригодишно дете. Возачот на автомобилот го паркирал возилото и го оставил да работи со цел кратко да влезе во блискиот сервис, а во возилото останало неговото ...

Драма во Тетово: Оставил 3 годишното дете накратко во автомобил, „Аудито“се запалило

24Инфо - 17.04.2018

Драма во Тетово: Оставил 3 годишното дете накратко во автомобил, „Аудито“се запалило Пожар кој избувнал во автомобил „Ауди А3“ на паркинг на улицата „Илинденска“ во Тетово, бил пријавен вчера попладне во полицијата. -Возачот А.Н.

Драма на Илинденска – Се запали возило во кое имало дете

Sky - 17.04.2018

На 16.04.2018 година околу 18,00 часот било пријавено дека во Тетово на улицата „Илинденска“ на паркинг избувнал пожар во патничко моторно возило „Ауди А-3“ со тетовски регистерски таблици сопственост на А.Н. (42) од с.Ларце-Желино. Возачот А.Н.

Татко си го оставил детето во автомобил, а возилото се запалило

Канал5 - 17.04.2018

Драма во Тетово. Татко си го оставил 3-годишното дете накусо во автомобил, по што возилото се запалило. За среќа детето е навреме извлечено и избегната е трагедија. Според полицијата, несреќата се случила во автомобил „ауди а3“ на паркинг на улицата ...

Македонија: Го оставил тригодишното дете во автомобил – возилото целосно изгоре

МК News - 17.04.2018

Вистинска драма се одвивала во 18 часот кога било пријавено дека во Тетово на улицата „Илинденска“ на паркинг избувнал пожар во патничко моторно возило „Ауди А-3“ со тетовски регистерски таблици. Во возилото на 42-годишниот А.Н.

Пожар избил во автомобил во кој имало 3-годишно дете

А1 On - 17.04.2018

Пожар избил во автомобил паркиран пред сервис за возила во Тетово, во кој се наоѓало тригодишно дете. Возачот на автомобилот го паркирал возилото и го оставил да работи со цел кратко да влезе во блискиот сервис, а во возилото останало неговото ...

Хорор во Тетово: Се запали „ауди“ со тригодишно дете внатре, таткото го оставил само на кратко па се вратил да го спаси

Орбис - 17.04.2018

Вчера вечер околу 18 часот било пријавено дека во Тетово на улицата „Илинденска“ на паркинг избувнал пожар во патничко моторно возило „Ауди А-3“ со тетовски регистерски таблици сопственост на А.Н. (42) од с.Ларце – Желино. Возачот А.Н.