TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

УЖАСНА сообраќајна несреќа кај Владичин Хан, телото на една девојка пронајдено во Морава

Вечер Прес - 29.01.2022

Денеска во раните утрински часови се случила тешка сообраќајна несреќа во Србија, во кој две девојки го загубиле животот, а две се повредени и пренесени во Здарвствениот центар во Врање. Несреќата се случила на стариот дел од автопатот меѓу ...

ГОЛЕМА ТРАГЕДИЈА ВО СРБИЈА: Автомобил со 4 девојки влетал во Јужна Морава – две се повредени, една е загината и по уште ...

Курир - 29.01.2022

Тешка сообраќајна несреќа се случила околу четири часот наутро кај Владичин Хан. Автомобил „голф“ со четири млади девојки влетал во Јужна Моравија. Засега е познато дека во автомобилот имало четири лица, но нивната точна возраст не е позната.

Автомобил со 4 девојки влетал во Јужна Морава – една загината, две повредени, по една сѐ уште се трага

Република - 29.01.2022

Тешка сообраќајна несреќа се случила околу четири часот наутро кај Владичин Хан. Автомобил „голф“ со четири млади девојки влетал во Јужна Моравија. Засега е познато дека во автомобилот имало четири лица, но нивната точна возраст не е позната.

Сообраќајна несреќа кај Владичин Хан, телото на една девојка пронајдено во Морава

24Инфо - 29.01.2022

Денеска во раните утрински часови се случила тешка сообраќајна несреќа во Србија, во кој две девојки го загубиле животот, а две се повредени и пренесени во Здарвствениот центар во Врање. Несреќата се случила на стариот дел од автопатот меѓу ...

Тешка сообраќајка кај Владичин Хан: Автомобил со четири девојки паднал во Морава

Нова ТВ - 29.01.2022

Несреќата се случила на стариот дел од автопатот меѓу Предејане и Владичин Хан кога автомобил “Голф 5“ излетал од патот и паднал во реката Морава. Денеска рано изутрина се случила тешка сообраќајна несреќа во Србија, во кој две девојки го загубиле ...