TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Мицкоски од Охрид: Нов модел на пензии, затворениот базен стратешки проект, ревитализација на колекторскиот систем

OhridNews - 03.10.2023

Денес во рамките на посетите “Важно е! Од тебе зависат промените”, лидерот на ВМРО ДПМНЕ оставри средба и со охридските пензионери, каде оствари разговор за сите теми кои ги засегаат. Претходно, беше разговарано и за колекторскиот систем на ...

Мицкоски се сретна со охридските пензионери: Пензионерите заслужуваат огромно внимание и тоа ќе го добијат

Курир

ВМРО-ДПМНЕ започнува со кампањата „Важно е! Од тебе зависат промените“- Мицкоски во охридско

Курир

Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ на терен со граѓаните: „Важно е! Од тебе зависат промените“, ќе ја вратиме надежта и ќе изградиме иднина, Македонија ќе ги победи неправдите и поразите

Курир

Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ на терен со граѓаните: Со кампањата „Важно е! Од тебе зависат промените“ ќе се враќа надежта

Република

ВМРО-ДПМНЕ почнува теренеска кампања – „Важно е! Од тебе зависат промените“

Нетпрес

ВАЖНО Е, ОД ТЕБЕ ЗАВИСАТ ПРОМЕНИТЕ: Од утре кампања на ВМРО-ДПМНЕ, Мицкоски ќе има по две теренски посети и средби со граѓани

Денешен

Expres MakPress Lider

ВМРО-ДПМНЕ ДЕНЕСКА ОД ОХРИД ЈА ПОЧНУВА СВОЈАТА НОВА КАМПАЊА Слоганот е „Важно е! Од тебе зависат промените“

+инфо - 03.10.2023

Предвидено е Мицкоски да оствари средба со туристичките работници, прошетка низ чаршијата во Охрид, средба со пензионери, а попладне ќе одржи говор и ќе има можност да разговара со граѓаните, да ги слушне нивните размислувања, како и да одговара на ...

ВМРО-ДПМНЕ денес од Охрид започнува со теренска кампања „Важно е! Од тебе зависат промените“

OhridNews

„Важно е! Од тебе зависат промените“: ВМРО-ДПМНЕ започнува со теренска кампања, денес во Охрид

Курир

ВМРО - ДПМНЕ од утре со теренска кампања, „Важно е! Од тебе зависат промените“

Канал5

ВМРО - ДПМНЕ од утре со теренска кампања, „Важно е! Од тебе зависат промените“

Press24

Мицкоски: ВМРО-ДПМНЕ од утре започнува со теренска кампања, „Важно е! Од тебе зависат промените“

Курир

Мицкоски: ВМРО-ДПМНЕ од утре започнува со теренска кампања, „Важно е! Од тебе зависат промените“

Нетпрес

Lider Expres 4NEWS 360 степени Нетпрес Денешен Република Lider

Мицкоски: Алармот е вклучен, ќе ги слушнеме кои се проблемите и што им недостасува на граѓаните, а потоа и ќе понудиме ...

Курир - 03.10.2023

ВМРО-ДПМНЕ денеска од Охрид ја почна акцијата која што има наслов „Важно е! Од тебе зависат промените“. -Акција со која што планираме да ја поминеме цела Македонија директно од терен да разговараме со граѓаните, организации, здруженија, целни групи ...

Мицкоски од Охрид ја почна акцијата „Важно е! Од тебе зависат промените”

24Инфо

Мицкоски: Алармот е вклучен, ќе ги слушнеме кои се проблемите и што им недостасува на граѓаните, а потоа и ќе понудиме решенија

Lider

Алармот е вклучен, ќе ги слушнеме проблемите на граѓаните и ќе понудиме решенија, порача Мицкоски

Нетпрес

Мицкоски на терен ќе ги слушне проблемите на граѓаните и ќе бара решенија

Макфакс

ЗА 4 ГОДИНИ ВО ОХРИД ЌЕ ПРЕФРЛИМЕ 32 МИЛИОНИ ЕВРА ОД ЦЕНТРАЛНИОТ БУЏЕТ Мицкоски ја почна кампањата „Важно е! Од тебе зависат промените”

+инфо

Мицкоски на терен ќе ги слушне проблемите на граѓаните и ќе бара решенија

Опсервер

MTM Точка Скопје1 Денешен Скопје инфо