TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Двајца натепале дете во училишен двор

+инфо - 11.09.2019

Во 9.10 часот вчера во СВР Скопје, Б.М.(45) од село Арачиново, скопско, пријавил дека околу 7.25 часот во училишен двор на ул.„Костурска’’ физички бил нападнат неговиот малолетен син од Б.Н. и В.Н. Причина за нападот било меѓусебно недоразбирање.

Неколку лица тепале скопјанец на улица

еМагазин - 11.09.2019

На 11.09.2019 во 00.20 часот во СВР Скопје, Ј.Х.(31) од Скопје пријавил дека на 10.09.2019 околу 20.10 часот на ул.„365“ бил физички нападнат од неколку лица, информира МВР. Причина за нападот било претходно меѓусебно недоразбирање.

Во училишен двор нападнато дете

Скопје1 - 11.09.2019

На 10.09.2019 во 09.10 часот во СВР Скопје, Б.М.(45) од с.Арачиново, скопско, пријавил дека околу 07.25 часот во училишен двор на ул.„Костурска’’ физички бил нападнат неговиот малолетен син од Б.Н. и В.Н.

Скопјанец бил физички нападнат од неколку лица

Сител - 11.09.2019

На 11.09.2019 во 00.20 часот во СВР Скопје, Ј.Х.(31) од Скопје пријавил дека на 10.09.2019 околу 20.10 часот на ул.„365“ бил физички нападнат од неколку лица. Причина за нападот било претходно меѓусебно недоразбирање.

Девојка од с.Црешево била нападната од дечкото

Опсервер - 10.09.2019

На 09.09.2019 во 04.30 часот во СВР Скопје, пријавено е дека во с.Црешево, физички била нападната 17 годишна девојка од страна на Т.Б.(21) од с.Булачани со кого била во љубовна врска. Се преземаат мерки за расчистување на ...

Нападнат скопјанец поради долг

Опсервер - 10.09.2019

На 08.09.2019 во 22,30 часот во СВР Скопје ,П.А.(36) од Скопје, пријавил дека истиот ден околу 18,00 часот на булевар,,Митрополит Теодосиј Гологанов’’ бил физички нападнат од К.С. поради нерасчистени должничко доверителски односи.

Физички нападнат малолетник

Сител - 11.09.2019

Синоќа во 09.10 часот во СВР Скопје, Б.М.(45) од с.Арачиново, скопско, пријавил дека околу 07.25 часот во училишен двор на ул.„Костурска’’ физички бил нападнат неговиот малолетен син од Б.Н. и В.Н. Причина за нападот било меѓусебно недоразбирање.

Скопјанец бил физички нападнат од неколку лица

4NEWS - 11.09.2019

На 11.09.2019 во 00.20 часот во СВР Скопје, Ј.Х.(31) од Скопје пријавил дека на 10.09.2019 околу 20.10 часот на ул.„365“ бил физички нападнат од неколку лица. Причина за нападот било претходно меѓусебно недоразбирање.

Физички нападнат малолетник

4NEWS - 11.09.2019

Синоќа во 09.10 часот во СВР Скопје, Б.М.(45) од с.Арачиново, скопско, пријавил дека околу 07.25 часот во училишен двор на ул.„Костурска’’ физички бил нападнат неговиот малолетен син од Б.Н. и В.Н. Причина за нападот било меѓусебно недоразбирање.