TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Кој е најмудриот хороскопски знак според астролозите?

Кајгана - 05.03.2021

Ако сте родени во овој хороскопски знак, вие навистина сте посебни. Луѓето родени во овој хороскопски знак не може да ги излаже никој, тие го почитуваат своето мислење и секогаш ја говорат вистината.

Дневен хороскоп за 05.03.2021: Лавови - подгответе се за изненадувања, Стрелци - избегнувајте сериозни разговори

Црнобело

Не треба за него да читате Хороскоп ! Погледнете Јарец во акција, а фотографијата зборува повеќе од 1000 зборови!

Градина

Како истите знаци на Зодијакот се сложуваат во бракот? Само еден пар е идеален, а 4 ги чека вистинска катастрофа

Попара

Оваа пролет: Судбоносни изненадувања за овие 5 хороскопски знаци

Женски магазин

Говорат едно – мислат друго: Најдволичните хороскопски знаци

Скопје24

Овие два хороскопски знаци се створени еден за друг – Нивната љубов е вечна

Скопје24

Убавина и Здравје Точка Убавина и Здравје Убавина и Здравје Женски магазин Скопје24 Скопје24 Точка

Ѕвездите предвидуваат добар ден за девиците – Еве што денес ги очекува останите знаци во хороскопот?!

Lady - 05.03.2021

Овен – Обидете се да постапувате внимателно и ако се сомневате, побарајте совет од искусни луѓе. Попладне, некои од вас ќе имаат романтични изненадувања. Подгответе се за пријатни познанства и интересни ...

Дневен хороскоп за петок: Остварување на желбите за еден знак

Женски магазин

Дали се навистина такви? Предрасуди за хороскопските Риби кои всушност се жива вистина

Убавина и Здравје

Овие 3 хороскопски знаци ќе имаат лош период во март: 1 ден е најкритичен, но не е сè така црно – пред вас се и нови врски

Попара

Дневен хороскоп: Стресен петок за неколку знаци

Хаштаг

Следува астролошки период што ќе влијае врз овие 3 хороскопски знаци

Кафе пауза

Март ќе биде најлош месец за овие три знаци, проверете и зошто!

Екран

Три хороскопски знаци нема да си поминат добро во март: Датумот во март е клучен

Кумановски м. - 04.03.2021

Во текот на март, Сонцето ќе биде во Рибите, што значи дека емоциите ќе бидат многу поизразени. Според астролозите, сонцето ќе ги здружи силите со Нептун на 10 март, кога сите ќе бидеме на врвот на чувствителноста.

Март ќе биде многу напнат месец за три хороскопски знаци

Вечер Прес

За Јарците може да биде непријатен ден, за стрелците можности за парични добивки – Што велат ѕвездите за денес?

Lady - 04.03.2021

ОВЕН Овните ќе се подготват многу сериозно и одлучно за спроведување на своите задачи во четврток. Сепак, постои можност да имате повеќе обврски и во вашата желба да се справите со сите одеднаш, нема да успеете.