TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Чантата на Луј Витон во облик на авион чини повеќе од вистински авион

Точка - 13.04.2021

Фотографијата од чантата во облик на авион, дело на модната куќа Луј Витон, неодамна стана вирална на социјалните мрежи бидејќи наводно изнесува повеќе од половен авион со еден мотор. Парчето од овогодишната машка колекција кое го дизајнирал ...

Луј Витон чантичка во форма на авион: Чини исто колку и вистински авион (ФОТО)

Кумановски м. - 13.04.2021

Чантата во форма на авион на Луј Витон неодамна стана вирална бидејќи чини повеќе од половен авион со еден мотор. Чантата од годинашната машка колекција, дизајнирана од уметничкиот директор на луксузната марка Виргил Аблох, ги подели мислењата на ...

Што не е во ред со овој свет? Една чанта со облик на авион чини исто колку и половен вистински авион (ФОТО)

Фактор - 13.04.2021

Фото: Printscreen Чантата од овогодинашната машка колекција, дизајнирана од уметничкиот директор на луксузната марка, Виргил Аблох, споделуваше мислења на социјалните мрежи, како и многу други негови креации досега.

Луј Витон чантичка во облик на авион чини повеќе отколку вистински авион (ВИДЕО)

Канал5 - 12.04.2021

Чантичката во форма на авион од Луј Витон неодамна стана вирална бидејќи наводно чини повеќе од користен авион со еден мотор. Чантата од годинашната машка колекција, дизајнирана од уметничкиот директор на луксузната марка, Виргил Аблох, ги подели ...