TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Трагедија: Кичевчанец пронајден мртов во својот дом со модринки на вратот, обвинителот веднаш побара обдукција

Сител - 12.10.2017

Синоќа околу 19,00 часот во Кичево на ул.„11 Октомври“ било пријавено дека во неговиот дом бил пронајден починат И.П.(42). Од страна на лекар од Итна медицинска помош констатирана била смрт а на телото биле забележани видливи повреди во вид на ...

Трагедија: Со модринки и црвенило на вратот мртов во својот дом е пронајден И.П.

Sky - 12.10.2017

На 11.10.2017 година околу 19,00 часот во Кичево на ул.„11 Октомври“ било пријавено дека во неговиот дом бил пронајден починат И.П.(42). Од страна на лекар од Итна медицинска помош констатирана била смрт а на телото биле забележани видливи повреди ...

Хорор во Македонија: Мртов маж најден на улица цел во модринки

Press24 - 12.10.2017

Трагедија ја потресе Македонија, синоќа во 19 часот во Кичево на улицата „11 Октомври“ бил пронајден починат 42-годишниот И.П. Од страна на лекар од Итна медицинска помош констатирана била смрт а на телото биле забележани видливи повреди во вид на ...

Пронајдено мртво тело во Кичево...

Н.Македонија - 12.10.2017

Пронајдено мртво тело во Кичево Во дом во Кичево е пронајдено мртвото тело И.П. (42). Од страна на лекар од Итна медицинска помош констатирана била смрт, а на телото биле забележани видливи повреди во вид на модринки и црвенило во пределот на ...

Мртов маж со модринки на вратот најден во стан

МКД - 12.10.2017

Вчера околу 19 часот во Кичево на ул.„11 Октомври" било пријавено дека во неговиот дом бил пронајден починат 42-годишниот И.П.. Од страна на лекар од Итна медицинска помош констатирана била смрт, а на телото биле забележани видливи повреди во вид на ...

Кичевец најден мртов со модринки на вратот

+инфо - 12.10.2017

Синоќа околу 19 часот во Кичево на улицата 11 Октомври било пријавено дека во неговиот дом бил пронајден починат И.П.(42). Синоќа околу 19 часот во Кичево на улицата 11 Октомври било пријавено дека во неговиот дом бил пронајден починат И.П.(42).

Кичевец пронајден мртов во својот дом со повреди на вратот

Макфакс - 12.10.2017

Од полицијата велат дека вчера околу 19 часот во Кичево на ул. „11 Октомври“ било пријавено дека во неговиот дом бил пронајден починат И.П. (42). Оттаму додаваат дека од страна на лекар од Итна медицинска помош констатирана била смрт, а на телото ...

Мртов маж со модринки на вратот најден во стан

Скопје24 - 12.10.2017

Вчера околу 19 часот во Кичево на ул.„11 Октомври” било пријавено дека во неговиот дом бил пронајден починат 42-годишниот И.П.. Од страна на лекар од Итна медицинска помош констатирана била смрт, а на телото биле забележани видливи повреди во вид на ...

Кичевчанец пронајден мртов во својот дом со модринки на вратот, обвинителот веднаш побара обдукција

МК News - 12.10.2017

Синоќа околу 19,00 часот во Кичево на ул.„11 Октомври“ било пријавено дека во неговиот дом бил пронајден починат И.П.(42). Од страна на лекар од Итна медицинска помош констатирана била смрт а на телото биле забележани видливи повреди во вид на ...

Кичевец пронајден мртов во својот дом со повреди на вратот

Кајгана - 12.10.2017

Од полицијата велат дека вчера околу 19 часот во Кичево на ул. „11 Октомври“ било пријавено дека во неговиот дом бил пронајден починат И.П. (42). Оттаму додаваат дека од страна на лекар од Итна медицинска помош констатирана била смрт, а на телото ...

Маж од Кичево пронајден мртов со видливи траги на насилство

Курир - 12.10.2017

Од страна на лекар од Итна медицинска помош констатирана била смрт а на телото биле забележани видливи повреди во вид на модринки и црвенило во пределот на подбрадокот и вратот. Увид на местото на настанот бил извршен од страна на Јавен обвинител и ...

Кичевец пронајден мртов во својот дом со повреди на вратот

Локално - 12.10.2017

Од полицијата велат дека вчера околу 19 часот во Кичево на ул. „11 Октомври“ било пријавено дека во неговиот дом бил пронајден починат И.П. (42). Оттаму додаваат дека од страна на лекар од Итна медицинска помош констатирана била смрт, а на телото ...

Кичевец пронајден мртов во својот дом со повреди на вратот

Точка - 12.10.2017

Од полицијата велат дека вчера околу 19 часот во Кичево на ул. „11 Октомври“ било пријавено дека во неговиот дом бил пронајден починат И.П. (42). Оттаму додаваат дека од страна на лекар од Итна медицинска помош констатирана била смрт, а на телото ...

Кичевец пронајден мртов во својот дом со повреди на вратот

Република - 12.10.2017

Од полицијата велат дека вчера околу 19 часот во Кичево на ул. „11 Октомври“ било пријавено дека во неговиот дом бил пронајден починат И.П. (42). Оттаму додаваат дека од страна на лекар од Итна медицинска помош констатирана била смрт, а на телото ...

Маж од Кичево пронајден мртов со видливи траги на насилство

Телевизија Нова - 12.10.2017

Синоќа околу 19:00 часот во Кичево на ул.„11 Октомври“ било пријавено дека во неговиот дом бил пронајден починат И.П.(42). Од страна на лекар од Итна медицинска помош констатирана била смрт а на телото биле забележани видливи повреди во вид на ...

Кичевец пронајден мртов во својот дом со повреди на вратот

Sky - 12.10.2017

Од полицијата велат дека вчера околу 19 часот во Кичево на улицата 11 Октомври било пријавено дека во својот дом бил пронајден починат И.П. (42). Оттаму додаваат дека од страна на лекар од итната медицинска помош констатирана била смрт, а на телото ...

Маж од Кичево пронајден мртов со траги на насилство

Нетпрес - 12.10.2017

Oколу 19 часот синоќа во Кичево на улица „11 Октомври“ било пријавено дека во неговиот дом бил пронајден починат И.П.(42). Од страна на лекар од Итна медицинска помош констатирана била смрт а на телото биле забележани видливи повреди во вид на ...

Трагедија: Кичевчанец пронајден мртов во својот дом со модринки на вратот, обвинителот веднаш побара обдукција

Орбис - 13.10.2017

Синоќа околу 19,00 часот во Кичево на ул.„11 Октомври“ било пријавено дека во неговиот дом бил пронајден починат И.П.(42). Од страна на лекар од Итна медицинска помош констатирана била смрт а на телото биле забележани видливи повреди во вид на ...