TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Секси загревање за Македонија и Словенија (ФОТОГАЛЕРИЈА)

24 Ракомет - 13.01.2018

На паузата во првиот натпревар од групата Ц што се игра во Загреб, меѓу Германија и Црна Гора, публиката, односно навивачите, а посебно машкиот дел, имаше што да види. На теренот во звуците на познати поп хитови, танцуваа разголените мажоретки и ...

Секси загревање за Македонија и Словенија (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Скопје24 - 13.01.2018

На паузата во првиот натпревар од групата Ц што се игра во Загреб, меѓу Германија и Црна Гора, публиката, односно навивачите, а посебно машкиот дел, имаше што да види. На теренот во звуците на познати поп хитови, танцуваа разголените мажоретки и ...