TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

57 годишен маж од Германија пронајден починат во куќа во Скопје

Сител - 22.09.2022

На 21.09.2022 во 20.37 часот во СВР Скопје било пријавено дека дека во куќа на ул.„Кленоец“ бил пронајден починат О.Д.Х(57) од Сојузна Република Германија, со престој во Скопје. Смрт без видливи траги на насилство констатирал лекар од Итна ...

Германец пронајден мртов во куќа во Хром

Слободен Печат - 22.09.2022

57-годишен државјанин на Германија бил пронајден мртов во куќа во скопската населба Хром, соопшти полицијата. По наредба на Јавен обвинител, телото на починатиот било предадено на ...

Германски државјанин пронајден починат во куќа во Скопје

ТВ21 - 22.09.2022

На 21.09.2022 во 20.37 часот во СВР Скопје било пријавено дека дека во куќа на ул.„Кленоец“ бил пронајден починат О.Д.Х(57) од Сојузна Република Германија, со престој во Скопје. Смрт без видливи траги на насилство констатирал лекар од Итна ...

Германец пронајден мртов во куќа во Влае

24Инфо - 22.09.2022

На 21.09.2022 во 20.37 часот во СВР Скопје било пријавено дека дека во куќа на ул.„Кленоец” бил пронајден починат О.Д.Х(57) од Сојузна Република Германија, со престој во Скопје. Смрт без видливи траги на насилство констатирал лекар од Итна ...

Маж од Германија пронајден починат во куќа во Скопје

МКД - 22.09.2022

Вчера во 20.37 часот во СВР Скопје било пријавено дека дека во куќа на ул.„Кленоец" бил пронајден починат О.Д.Х(57) од Сојузна Република Германија, со престој во Скопје. Смрт без видливи траги на насилство констатирал лекар од Итна медицинска помош, ...

Пронајден починат германски државјанин во куќа во Скопје

Скопје инфо - 22.09.2022

Пронајден е починат германски државјанин во куќа во Скопје. Телото на починатиот било дадено на обдукција, соопшти Министерството за внатрешни работи. – Во СВР Скопје вчера во 20:37 часот било пријавено дека во куќа на ул.

Пронајден починат Германец во куќа во Скопје

Сител - 22.09.2022

Пронајден е починат германски државјанин во куќа во Скопје. Телото на починатиот било дадено на обдукција, соопшти Министерството за внатрешни работи. – Во СВР Скопје вчера во 20:37 часот било пријавено дека во куќа на ул.

Пронајден починат германски државјанин во куќа во Скопје

Курир - 22.09.2022

Пронајдено е починат германски државјанин во куќа во Скопје. Телото на починатиот било дадено на обдукција, соопшти Министерството за внатрешни работи. – Во СВР Скопје вчера во 20:37 часот било пријавено дека во куќа на ул.

Пронајден починат германски државјанин во куќа во Скопје

Бриф - 22.09.2022

Пронајден е починат германски државјанин во куќа во Скопје. Телото на починатиот било дадено на обдукција, соопшти Министерството за внатрешни работи. – Во СВР Скопје вчера во 20:37 часот било пријавено дека во куќа на ул.

Пронајден починат германски државјанин во куќа во Скопје

ММС - 22.09.2022

Пронајдено е починат германски државјанин во куќа во Скопје. Телото на починатиот било дадено на обдукција, соопшти Министерството за внатрешни работи. – Во СВР Скопје вчера во 20:37 часот било пријавено дека во куќа на ул.

Пронајден починат германски државјанин во куќа во Скопје

Zoom - 22.09.2022

Пронајдено е починат германски државјанин во куќа во Скопје. Телото на починатиот било дадено на обдукција, соопшти Министерството за внатрешни работи. – Во СВР Скопје вчера во 20:37 часот било пријавено дека во куќа на ул.

Пронајден починат германски државјанин во куќа во Скопје

Канал5 - 22.09.2022

Пронајдено е починат германски државјанин во куќа во Скопје. Телото на починатиот било дадено на обдукција, соопшти Министерството за внатрешни работи. – Во СВР Скопје вчера во 20:37 часот било пријавено дека во куќа на ул.

Пронајден починат германски државјанин во куќа во Скопје

Либертас - 22.09.2022

– Во СВР Скопје вчера во 20:37 часот било пријавено дека во куќа на ул.„Кленоец” бил пронајден починат О.Д.Х(57) од Сојузна Република Германија, со престој во Скопје. Смрт без видливи траги на насилство констатирал лекар од Итна медицинска помош, а ...

Скопјанец пронајден починат во својот дом

Скопје инфо - 22.09.2022

70-годишен скопјанец пронајден починат во својот дом во скопска Газа Баба. На 21.09.2022 во 22.50 часот во Полициската станица Гази Баба било пријавено дека во домот во населба Ќерамидница-Скопје бил пронајден починат М.П.

Пронајден починат германски државјанин во куќа во Скопје

Кајгана - 22.09.2022

Пронајден е починат германски државјанин во куќа во Скопје. Телото на починатиот било дадено на обдукција, соопшти Министерството за внатрешни работи. – Во СВР Скопје синоќа во 20:37 часот било пријавено дека во куќа на ул.

Пронајден мртов германец во Скопје

Press24 - 22.09.2022

Пронајдено е починат германски државјанин во куќа во Скопје. Телото на починатиот било дадено на обдукција, соопшти Министерството за внатрешни работи. – Во СВР Скопје вчера во 20:37 часот било пријавено дека во куќа на ул.

Пронајден починат Германец во куќа во Скопје

Република - 22.09.2022

Пронајдено е починат германски државјанин во куќа во Скопје. Телото на починатиот било дадено на обдукција, соопшти Министерството за внатрешни работи. – Во СВР Скопје вчера во 20:37 часот било пријавено дека во куќа на ул.

Германец пронајден починат во куќа во Скопје

Локално - 22.09.2022

Безживотно тело на починат германски државјанин е пронајдено во куќа во Скопје. -На 21.09.2022 во 20.37 часот во СВР Скопје било пријавено дека дека во куќа на ул.„Кленоец” бил пронајден починат О.Д.Х(57) од Сојузна Република Германија, со престој ...

Пронајден починат германски државјанин во куќа во Скопје

Опсервер - 22.09.2022

Пронајдено е починат германски државјанин во куќа во Скопје. Телото на починатиот било дадено на обдукција, соопшти Министерството за внатрешни работи. – Во СВР Скопје вчера во 20:37 часот било пријавено дека во куќа на ул.

Пронајден починат германски државјанин во куќа во Скопје

Фокус - 22.09.2022

Пронајден е починат германски државјанин во куќа во Скопје. Телото на починатиот било дадено на обдукција, соопшти Министерството за внатрешни работи. – Во СВР Скопје вчера во 20:37 часот било пријавено дека во куќа на ул.

Германец пронајден мртов во куќа во Скопје

А1 On - 22.09.2022

57-годишен државјанин на Германија бил пронајден мртов во куќа во скопската населба Хром, соопшти Министерството за внатрешни работи. -Вчера во 20:37 часот во СВР Скопје било пријавено дека дека во куќа на ул.

Пронајден починат германски државјанин во куќа во Скопје

Вечер Прес - 22.09.2022

Пронајдено е починат германски државјанин во куќа во Скопје. Телото на починатиот било дадено на обдукција, соопшти Министерството за внатрешни работи. – Во СВР Скопје вчера во 20:37 часот било пријавено дека во куќа на ул.

Починато лице пронајдено во Ќерамидница- телото на обдукција

Курир - 22.09.2022

На 21.09.2022 во 22.50 часот во Полициската станица Гази Баба било пријавено дека во домот во населба Ќерамидница-Скопје бил пронајден починат М.П.(70) од Скопје. Смрт констатирал лекар од Итна медицинска помош, а по наредба на Јавен обвинител ...

Полицијата најде мртов дедо во сопствениот дом

Press24 - 22.09.2022

На 21.09.2022 во 22.50 часот во Полициската станица Гази Баба било пријавено дека во домот во населба Ќерамидница-Скопје бил пронајден починат М.П. (70 ) од Скопје. Смрт констатирал лекар од Итна медицинска помош, а по наредба на Јавен обвинител ...

МРТОВ ГЕРМАНЕЦ ПРОНАЈДЕН ВО СКОПЈЕ На телото немало видливи траги на насилство

+инфо - 22.09.2022

Во СВР Скопје вчера во 20:37 часот било пријавено дека во куќа на ул.„Кленоец" бил пронајден починат О.Д.Х(57) од Сојузна Република Германија, со престој во Скопје. Смрт без видливи траги на насилство констатирал лекар од Итна медицинска помош, а по ...

Пронајден починат Германец во куќа во Скопје

Lider - 22.09.2022

Пронајдено е починат германски државјанин во куќа во Скопје. Телото на починатиот било дадено на обдукција, соопшти Министерството за внатрешни работи. – Во СВР Скопје вчера во 20:37 часот било пријавено дека во куќа на ул.

Пронајден починат германски државјанин во куќа во Скопје

Независен - 22.09.2022

Пронајдено е починат германски државјанин во куќа во Скопје. Телото на починатиот било дадено на обдукција, соопшти Министерството за внатрешни работи. – Во СВР Скопје вчера во 20:37 часот било пријавено дека во куќа на ул.

57 годишен Германец пронајден починат во куќа во Скопје

MakPress - 23.09.2022

Пронајдено е починат германски државјанин во куќа во Скопје. Телото на починатиот било дадено на обдукција, соопшти Министерството за внатрешни работи. – Во СВР Скопје вчера во 20:37 часот било пријавено дека во куќа на ул.