TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Нѐ очекува убаво време: Сончево со температура до 22 степени

Слободен Печат - 26.02.2021

Сончево и топло време со максимална температура до 22 степени ќе преовладува денеска во земјава. Во Скопје слично време со максимална температура до 20 степени. Утринските температури, освен во Берово и Маврово, насекаде се над нулата.

Сончево време, во Битола денеска до 18, а утре до 19 степени

Тера

Сончево и топло со температура до 22 степени

MTM

Сончево со температура до 22 степена

24Инфо

Сончево со температура до 22 степена

Независен

Сончево со температура до 22 степена

Опсервер

Сончево со температура до 22 степена

Канал5

Либертас Точка MakPress Centar