TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ова беше брзо: Николина Пишек е побогата за речиси 2 милиони евра (фото)

Во Центар - 30.09.2022

Вилата на Николина Пишек во Шестине, Загреб, е продадена за само два дена по објавувањето на огласот, за речиси 2 милиони евра. Засега не се знае кој е новиот сопственик на недовршената вила бидејќи огласот е означен како продаден.

Вдовицата Николина Пишек „жари и пали“ во мини бикини

Република - 02.09.2022

Хрватската актерка и ТВ презентерка, Николина Пишек (47), чиј сопруг Видој Ристовиќ, почина на почетокот на мај, полека се враќа во вообичаениот живот. По долги години таа повторно е пред камерите, а на ТВ Уна ќе води емисија која ќе обработува ...

Николина Пишек побогата за речиси 2 милиони евра: Нејзината вила е продадена за само два дена по оггласувањето

Еспресо - 01.10.2022

Вилата на Николина Пишек во Шестине, Загреб, е продадена за само два дена од објавувањето на огласот за речиси 2 милиони евра. Засега не се знае кој е новиот сопственик на недовршената вила бидејќи огласот е означен како продаден, пишуваат ...