TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Кејти Пери и Орландо Блум повторно се во љубовна врска

Локално - 13.02.2018

Американската пејачка Кети Пери и британскиот актер Орландо Блум ја обновија својата врска – за време за Денот на вљубените, Свети Валентин, објави Контактмјузик. Пери и Блум се разделија пред 11 месеци и тоа, по една година врска.

Орландо Блум и Кети Пери повторно заедно

Репортер - 13.02.2018

Веста дека познатиот актер Орландо Блум и пејачката Кети Пери раскинаа во март минатата година беше изненадување за многумина, но двајцата не можеа премногу долго да издржат еден без друг и повторно се заедно.

Кејти Пери и Орландо Блум повторно се пар

Локално - 13.02.2018

Кејти Пери и Орландо Блум повторно се заедно – 11 месеци откако се разделија. Информацијата беше пуштена од „Сан Онлајн“ од извор запознат со односите на двојката. „Тие повторно се заедно. Овојпат Кејти сака работите да функционираат.