TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

„Психопат кој ме прогонува“: Врањеш се заканува на Карлеуша дека ќе објави нејзини голи фотографии

Курир - 11.01.2019

На Јелена Карлеуша и се заканува уште еден скандал доколку го споменува босанскиот фудбалер Огнен Врањеш, бидејќи, како што им зборувал на пријателите, имал најново оружје за неа. Како што дознава извор близок на фудбалерот поради скандалот кој ...

Се огласи Јелена Карлеуша: Не се разведувам!

MTM - 11.01.2019

Јелена Карлеуша открива дека нејзините ќерки Ника и Атина, како и нејзината мајка Дивна, која боледува од рак на белите дробови, тешко ја поднеле приказната дека се разведува од Дишко Тошиќ поради допишување со фудбалерот Огнен Вранеш.

Врањеш се заканува дека ако Карлеуша го спомене уште еднаш ќе објави нејзини голи фотографии

Убавина и Здравје - 11.01.2019

Карлеуша и Врањеш се допишувале извесен период, а Душко Тошиќ ги пронашол пораките во мобилниот на пејачката и избила караница Фудбалерот Огњен Врањеш за српски „Блиц“ открил дека доколку пејачката Јелена Карлеуша го спомене уште еднаш во негативен ...

Карлеуша очајна: Удрија по моите деца и болна мајка! Сакаат да ми го уништат бракот и семејствотото

Скопје24 - 11.01.2019

Приказните кои кренаа голема прашина околу наводнииот крах на бракот на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ, не беше на удар само Јелена туку и нејзиниот сопруг, ќерките и нејзината болна мајка Дивна.

Врањеш се фали дека ако Карлеуша го спомне, ќе пушти фотографии на кои е гола

Република - 11.01.2019

На пејачката Јелена Карелуша и се заканува уште еден скандал доколку го спомене босанскиот фудбалер Огнен Врањеш, а како што фудбалерот им кажал на пријателите, тој има најново оружје за неа.

ИСПРАТИЛ 1.001 РУЖА! Врањаш тотално полуде за Карлеуша

MTM - 10.01.2019

Огњен Врањаш испрати 1.001 ружа на Јелена Карлеуша само за да го изнервира нејзиниот сопруг Душко Тошиќ. Врањаш успеа во тоа, затоа што меѓу нив настана жестока расправија! Босанскиот фудбалер, кој моментно игра за белгискиот клуб Андерлехт, намерно ...

По скандалот за разводот Јелена Карлеуша, лудо се забавуваше на аеродром и замина од Србија /ВИДЕО/

Хитпортал - 10.01.2019

По скандалот кој што деновиве се појави а во кој беше доведен во прашање бракот на Јелена Карлеуша со нејзиниот сопруг Душко Тошиќ, таа бурно реагираше и ги демантираше сите наводни трачеви поврзани за оваа тема.

Врањеш се заканува на Карлеуша дека ќе објави нејзини голи фотографии

Пулс24 - 11.01.2019

На Јелена Карлеуша и се заканува уште еден скандал доколку го споменува босанскиот фудбалер Огнен Врањеш, бидејќи, како што им зборувал на пријателите, имал најново оружје за неа. Како што дознава извор близок на фудбалерот поради скандалот кој ...

Душко Тошиќ првпат се огласи за разводот со Карлеуша. Еве што вели за скандалот

MTM - 10.01.2019

Јелена Карлеуша и фудбалерот Душко Тошиќ, наводно, западнаа во сериозна брачна криза, а проблемите во рајот започнаа за време на настапот на пејачката за новогодишната ноќ. Имено, играчот ги нашол пораките на неговиот колега Огњен Вранјес во ...

Душко првпат се огласи за разводот од Јелена Карлеуша

Република - 10.01.2019

Јелена Карлеуша и фудбалерот Душко Тошиќ наводно западнале во сериозна брачна криза, а неволјите во рајот почнале на настапот на Карлеуша за Нова година. Имено фудбалерот во телефонот на пејачката пронашол пораки од колегата Огнен Врањеш, после што ...

Фудбалерот Врањеш потрошил 20 илјади евра за Карлеуша да го забележи

Убавина и Здравје - 10.01.2019

Клопчето полека се одмотува и се дознаваат сите детали за наводната афера Фудбалерот Огњен Врањеш во средината на ноември се забавувал на настап на пејачката Јелена Карлеуша во Диселдорф и потрошил 20.000 евра, пренесува „ Курир.рс “.

Врањеш потрошил 20.000 евра за Карлеуша да го забележи

+инфо - 10.01.2019

Фудбалерот Огњен Врањеш во средината на ноември се забавувал на настап на пејачката Јелена Карлеуша во Диселдорф и потрошил 20.000 евра, пренесува „ Курир.рс “. Тој го побарал во дискотеката најдоброто сепаре, од каде ќе има совршен поглед на бината.

Душко Тошиќ упати моќна порака до „хејтерите“: „Им посакувам на сите да го доживеат нашиот успех“

Вистина.мк - 10.01.2019

Откако на Божиќ, српските медиуми објавија дека Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ се разведуваат тие ја демантираа ова вест истакнувајќи дека со нивниот брак се е во ред. Овие денови тоа е актуелна тема, а како причина за нивниот крај на бракот се ...

Тој сè знаеше однапред: Го предвиде разводот на ЈК и Тошиќ

Република - 09.01.2019

Астрологот Душан Величковиќ ги предвиде проблемите во бракот на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ и разводот на Ана Кокиќ и Никола Раѓен. Тој направи прогноза за познатите љубовни парови и тврдеше дека ќе дојде до ова што се случи на почетокот на ...

Ќе те скршам, нема да смееш да излезеш на улица

Република - 09.01.2019

Иако навидум се е во ред со бракот на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ, драмата се уште постои. Се почнало кога фудбалерот на настапот на својата сопруга испратил пијалок на девојка на соседната маса.

Душко првпат се огласи за разводот од Јелена Карлеуша (ФОТО)

1tv - 10.01.2019

Јелена Карлеуша и фудбалерот Душко Тошиќ се во центарот на вниманието со наводната брачна криза која започнала по настапот на пејачката за Нова година. Имено фудбалерот во телефонот на Јелена пронашол пораки од фудбалерот Огнен Врањеш, после што ...

Душко првпат се огласи за разводот од Јелена Карлеуша (ФОТО)

Либертас - 10.01.2019

Јелена Карлеуша и фудбалерот Душко Тошиќ се во центарот на вниманието со наводната брачна криза која започнала по настапот на пејачката за Нова година. Имено фудбалерот во телефонот на Јелена пронашол пораки од фудбалерот Огнен Врањеш, после што ...