TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Дефанзивецот на Лос Анџелес долови како изгледа неговото лице по жестокиот дуел со Ибра (Видео)

Дерби - 22.07.2019

Златан Ибрахимовиќ постигна перфектен хет-трик и со својата фудбалска магија го реши големото дерби меѓу Лос Анџелес Галакси и Лос Анџелес, но во завршницата од мечот, влезе и во директен клинч со противничкиот тренер.

Дефанзивецот на Лос Анџелес долови како изгледа неговото лице по жестокиот дуел со Ибра

Точка - 22.07.2019

Златан Ибрахимовиќ постигна перфектен хет-трик и со својата фудбалска магија го реши големото дерби меѓу Лос Анџелес Галакси и Лос Анџелес, но во завршницата од мечот, влезе и во директен клинч со противничкиот тренер.