TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

На овие 4 хороскопски знаци драстично ќе им се промени животот во 2023 година

Centar - 28.03.2023

Годините минуваат, но најчесто една на друга. Сепак, тоа нема да биде случај за следните хороскопски знаци. Всушност, тие ќе слават во 2023 година. Јупитер, Сатурн и Плутон ги менуваат знаците во првата половина на 2023 година и овие промени ќе ...

Никогаш не би ги посакале за ваши шефови: Луѓето од овие хороскопски знаци се многу лоши раководители!

Попара

Позитивни вести: Универзумот ќе ги награди овие три хороскопски знаци во април

Еспресо

Во април овие три хороскопски знаци животот ќе го променат „од корен“: Затемнувањето на Сонцето во Овен носи кардинални промени

Точка

Жените во овие хороскопски знаци сакаат постари мажи: преку се би газеле поради нив, Затоа треба да ги избегнувате

Во Центар

Стабилни и искрени: Ова се најодговорните хороскопски знаци

Локално

Неретко одат на втора и на трета среќа:Хороскопски знаци кои бараат развод по првото разочарување

Вечер Прес

Centar Попара Вести плус Независен Точка Еспресо Женски магазин Lady

Овој хороскопски знак би можел да се заљуби во наредните денови

ТВ21 - 28.03.2023

ОВЕН може да се заљуби оваа недела. Овој огнен знак се карактеризира со храброст, страст и енергија, па затоа не е чудно што неговите членови ќе бидат фокусирани на нивните романтични врски или мотивирани да најдат љубов.

МАДОНА НЕ ГО ПОДНЕСУВА ОВОЈ ХОРОСКОПСКИ ЗНАК – Не ги сака во своја близина, одбива да ги вработи, некои мораат да лажат за да не добијат отказ

Во Центар

Дневен хороскоп за 27.03.2023: Овни - работата ќе ви биде извор на среќа, Девици - сакате да избегате од сите

Црнобело

Хороскоп за вторник, 28 март

Кумановски м. - 28.03.2023

Овен Преговорите ќе бидат успешни доколку сте максимално флексибилни, бидејќи постои можност да ви биде понудено компромисно решение. Слободните Овен ги очекува романтичен состанок со личноста која ги освоила на прв поглед.