TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Видео: „Жешка “ водителка на метео

Канал5 - 20.03.2019

Водителката на утринската метеоролошка прогноза ги покажа полето на високиот воздушен притисок и својот секси задник! Џенет Гарсија може да се каже дека е најпознатата презентерка на метео на светот.

(ВИДЕО) Оваа секси водителка го покажа задникот, а видеото собра повеќе од пола милион прегледи за ден

iPortal - 20.03.2019

Водителката на утринската метеоролошка прогноза ги покажа полето на високиот воздушен притисок и својот секси задник! View this post on Instagram UN CLIMA MUY REBELDE ☔️☀️🇲🇽NUEVO FRENTE FRÍO #43 AVANZA SOBRE EL NORTE DEL TERRITORIO NACIONAL CON LA ...