TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Хороскоп за денес за сите хороскопски знаци: Што не советуваат ѕвездите за денес 02.10.2023 во врска со работата, ...

Екран - 02.10.2023

Овен Работа: Полни со самодоверба и работна етика ја започнувате новата недела во која ве очекуваат бројни професионални обврски и докажувања на деловен план. Љубов: За повеќето типични претставници на овој знак љубовните врски денес треба да бидат ...

Хороскоп за денес за сите хороскопски знаци: Што нè советуваат ѕвездите за утре, 1 октомври 2023 година, во врска со ...

Екран - 01.10.2023

Овен Работа: Повеќето Овни денес треба да уживаат во слободното време и да се посветат на своите потреби. Работата треба да ви биде на второ место. Љубов: Љубовта треба да биде во преден план, па размислете да ја изненадите саканата личност со нешто ...

Откријте во кој хороскопски знак се раѓаат најмалку луѓе

Слободен Печат - 30.09.2023

Дали некогаш сте се запрашале во кој хороскопски знак се раѓаат најмалку луѓе? Одговорот на тоа прашање го имаме, а доколку припаѓате на тој знак, може да се сметате за посебни. Овој хороскопски знак е од групата земјени знаци кои се познати по ...

Тие се најлошите сопруги! Жените родени во овие 3 хороскопски знаци не се за брак (фото)

Во Центар - 30.09.2023

Астролозите велат дека бракот со овие знаци може да биде предизвик, а вие проверете за кого станува збор… За жените во овие хороскопски знаци, астролозите наведуваат дека им е многу тешко да остварат љубовни врски, бидејќи нивниот карактер не им ...

Хороскоп за денес: Биковите да бидат потрпеливи, добро расположение за лавовите

Lady - 30.09.2023

Овен Бизнис: Овните може да очекуваат многу добар работен ден, особено ако се подготвени смело да се истакнат и да преземат иницијатива за нови деловни проекти. Само напред. Љубов: Би било добро да оставите уште малку време за љубовните врски, каде ...

Хороскоп за денес за сите хороскопски знаци: Што нè советуваат ѕвездите за денес, 30 септември 2023 година, во врска со ...

Екран - 30.09.2023

Овен Бизнис: Овните може да очекуваат многу добар работен ден, особено ако се подготвени смело да се истакнат и да преземат иницијатива за нови деловни проекти. Само напред. Љубов: Би било добро да оставите уште малку време за љубовните врски, каде ...

Денешен хороскоп: Љубовта треба да биде во преден план кај овните, а за близнаците ова е ден за одмор и релаксација

Lady - 01.10.2023

Овен Работа: Повеќето Овни денес треба да уживаат во слободното време и да се посветат на своите потреби. Работата треба да ви биде на второ место. Љубов: Љубовта треба да биде во преден план, па размислете да ја изненадите саканата личност со нешто ...

Тие се најлошите сопруги! Жените родени во овие 3 хороскопски знаци не се за брак

Пулс24 - 01.10.2023

Астролозите велат дека бракот со овие знаци може да биде предизвик, а вие проверете за кого станува збор… За жените во овие хороскопски знаци, астролозите наведуваат дека им е многу тешко да остварат љубовни врски, бидејќи нивниот карактер не им ...