TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Северина коментираше на објава на Игор, која подоцна ја избриша: Пејачката ги обвинува Кеба и Оља! (ФОТО)

Слободен Печат - 01.06.2020

Игор Којиќ ја избриша објавата за бракот со Северина, но пред тоа пејачката остави два коментари кои кратко стоеја на илустрацијата на која беа тие двајца и Милан Поповиќ. „Покровители се Оља и Драган“, напишала најпрво Северина, па додала: „Те ...

И повеќе од јасно е дека минуваат низ вистинска драма, Северина денеска беше на суд

Локално - 01.06.2020

Додека Северина не ја коментира нејзината брачна состојба, нејзиниот сопруг Игор Којиќ неодамна објави интересна фотографија која побуди интерес кај јавноста, пренесува хрватски „Дневник“.

Северина во провокативно издание откри што најмногу ѝ недостига овој период

Press24 - 01.06.2020

Откако неодамна објави стара фотографија од воз, Северина на својот Инстаграм профил објави уште една фотографија од минатото. На оваа фотографија позира во жешко издание, поради што ги воодушевила своите обожаватели.

Се отследија на Инстаграм, Северина објави „лажна“ фотка: 8 сигнали дека Северина и Игор Којиќ се пред развод

Црнобело - 01.06.2020

Дали по 5 години брак дојде крај на нивната љубов? Кои настани сигнализираат дека љубовта на Северина и Игор Којиќ е готова? Веќе неколку месеци кружат гласини дека во бракот на Северина и Игор Којиќ не цветаат рози, иако таа во април објави ...

Сопругот на Северина на оргинален начин откри каква е ситуацијата со нивниот брак (ФОТО)

Хитпортал - 01.06.2020

Медиумите низ целиот балкан веќе одреден период се преокупирани со бракот на хрватската пејачка ...

Изгледа навистина е готово меѓу Северина и Игор

Пулс24 - 31.05.2020

Изгледа навистина е готово меѓу Северина и Игор! Двајцата се отследија на Инстаграм. Северина и својот 48 роденден го прославила без него. Северина на својот профил го избириша и презимето на Којиќ. А тој пак ги тргна сите нивни заеднички фотографии.

Дали е навистина готово: Северина го одследи Игор од Инстаграм, но тоа не е сè

Женски магазин - 31.05.2020

фото: ATA Images Северина Којиќ (48) го одследи нејзиниот сопруг Игор Којиќ (32) од Инстаграм, кој го стори истото, па сега и двајцата не следат никого на оваа социјална мрежа! Исто така, презимето Којќ, кое стоеше покрај името на Северина на ...

Крај на љубовта? Дали е ова последниот доказ дека Северина и Којиќ веќе не се заедно?

Локално - 31.05.2020

Заврши ли љубовната врска меѓу Северина и Игор Којиќ? Српските медиуми уште пред две недели пишуваа дека имало голема расправија меѓу брачниот пар, а после тоа Северина ги спакувала торбите и се вратила во Загреб.

Игор Којиќ се пошегува за разводот со Северина на својот Инстаграм профил

Пулс24 - 31.05.2020

Сите зборуваат за разводот на Северина со Игор Којиќ. Таа молчи и не коментира. Но Игор реши со фотокоментар да ја објасни состојбата. Подоцна сликата е избришана. Сепак од фотографијата може да се видат доста детали.

(Фото) Игор Којиќ проговори за разводот со Северина

Репортер - 31.05.2020

Откако медиумите во регионот повторно пишуваа дека Северина и Игор Којиќ ќе се разведуваат, синот на Кеба реши да им одговори. Ова е првпат тој јавно да коментира за пишувањата на медиумите.

Откриена вистината за разводот на Северина и Игор: Тој не можеше повеќе да молчи (фото)

Вистина.мк - 31.05.2020

По долгите шпекулации и нагодувања, Игор Којиќ конечно реши да се обрати и да разјасни како стојат нештата во врска со неговиот брак со Северина. Имено, Игор на својот профил на Инстаграм објави илустрација од него и Северина во шумата, при што ...

Северина молчи, ама Игор се огласи: На Инстаграм даде до знаење што мисли за проблемите во бракот

Слободен Печат - 30.05.2020

Додека Северина молчи за наводните проблеми во бракот со Игор Којиќ, што последниве недели е топ тема во медиумите во регионот, нејзиниот сопруг реши да се огласи преку социјалните мрежи и на оригинален начин да навести што мисли за гласините што се ...

Откриена вистината за разводот на Северина и Игор: Тој не можеше повеќе да молчи (ФОТО)

Курир - 31.05.2020

По долгите шпекулации и нагодувања, Игор Којиќ конечно реши да се обрати и да разјасни како стојат нештата во врска со неговиот брак со Северина. Имено, Игор на својот профил на Инстаграм објави илустрација од него и Северина во шумата, при што ...

Игор Којиќ конечно се обрати до јавноста: Откри во каква состојба е неговиот брак со Северина

Скопје24 - 31.05.2020

Сопругот на Северина, Игор Којиќ конечно реши да се обрати и да разјасни како стојат нештата во врска со неговиот брак со Северина. Имено, Игор на својот профил на Инстаграм објави илустрација од него и Северина во шумата, при што Милан Поповиќ, ...

Откриена вистината за разводот на Северина и Игор: Тој не можеше повеќе да молчи (ФОТО)

Press24 - 31.05.2020

По долгите шпекулации и нагодувања, Игор Којиќ конечно реши да се обрати и да разјасни како стојат нештата во врска со неговиот брак со Северина. Имено, Игор на својот профил на Инстаграм објави илустрација од него и Северина во шумата, при што ...

Северина си ги спакува куферите и го напушти Којиќ

+инфо - 31.05.2020

Српските медиуми уште пред две недели пишуваа дека имало голема расправија меѓу Северина и Игор Којиќ, а после тоа Северина ги спакувала торбите и се вратила во Загреб. Причината, според Информер, е расправија околу базенот во куќата на Кеба, кој ...

Северина си ги спакува куферите и го напушти Којиќ

Курир - 31.05.2020

Српските медиуми уште пред две недели пишуваа дека имало голема расправија меѓу Северина и Игор Којиќ, а после тоа Северина ги спакувала торбите и се вратила во Загреб. Причината, според Информер, е расправија околу базенот во куќата на Кеба, кој ...