TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(Фото) Секси Никол Шерцингер од сабајле привлекува погледи во парк

Репортер - 22.11.2020

Пејачката и вокалист на групата Pussycat Dolls, прекрасната Никол Шерцингер (42) бил фатена од папараците за време на утринските вежби во еден парк во Лос Анџелес. Според фотографиите, пејачката родена во Хаваи ја покажа извонредната флексибилност ...

Никол Кидман фит на 54 години (ФОТО)

Локално - 22.11.2020

Актерката Никол Кидман во голема мерка е во шестата деценија од животот, но таа се грижи за својата линија. Холивудската sвезда покажа дека е во добра форма позирајќи во природа во спортска комбинација. Имаше маица горе, а хеланки долу.

Атрактивна пејачка вежба во парк, несвесна дека сите ја гледаат (ФОТО)

Канал5 - 21.11.2020

Пејачката и вокалист на групата Pussycat Dolls, прекрасната Никол Шерцингер (42) бил фатена од папараците за време на утринските вежби во еден парк во Лос Анџелес. Судејќи според фотографиите, пејачката родена во Хаваи ја покажа извонредната ...