TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Данијела првпат јавно за прекинувањето на врската со Грашо: „Петар е убаво минато...“

Точка - 25.11.2021

Пејачката Данијела Мартиновиќ првпат јавно проговори за раскинувањето на врската со Петар Грашо кое се случи по 24 години љубов. Сплитската пејачка се огласи за хрватското издание на магазинот „Глориа“ и наведе дека раскинувањето било неизбежно.

Данијела Мартиновиќ се огласи за раскинувањето на 24 годишната врска со Петар Грашо

Скопје24 - 25.11.2021

Данијела Мартиновиќ по раскинувањето на 24 годишната врска со Петар Грашо за првпат проговори на оваа тема. Она што таа имаше да го каже е дека разделбата била неизбежна. – Не можете да го избегнете моментот кој е неизбежен, вели пејачката која ...

Данијела првпат јавно прозборе по крајот на 24 годишната врска: „Петар Грашо е убаво минато“

Курир - 25.11.2021

Хрватската пејачка Данијела Мартиновиќ првпат јавно прозборе за раскинувањето на 24 годишната љубовна врска со колегата Петар Грашо. За хрватскиот магазин „Глорија“, Данијела наведува дека прекинот бил неизбежен.

Данијела Мартиновиќ првпат се огласи за раскинувањето со Петар Грашо: „Тоа е едно убаво минато“

Вистина.мк - 25.11.2021

Пејачката Данијела Мартиновиќ првпат проговори за раскинувањето на 24 годишната врска со пејачот Петар Грашо. Хрватската пејачка се огласи за хрватскиот магазин „Глориа“ и истакна дека раскинувањето било неизбежно.

Данијела првпат јавно прозборе по крајот на 24 годишната врска: „Петар Грашо е убаво минато“

Пулс24 - 25.11.2021

Хрватската пејачка Данијела Мартиновиќ првпат јавно прозборе за раскинувањето на 24 годишната љубовна врска со колегата Петар Грашо. За хрватскиот магазин „Глорија“, Данијела наведува дека прекинот бил неизбежен.

Данијела првпат зборува за Петар Грашо по раскинувањето

Република - 25.11.2021

Хрватската пејачка Данијела Мартиновиќ првпат јавно прозборе за раскинувањето на 24 годишната љубовна врска со колегата Петар Грашо. За хрватскиот магазин „Глорија“, Данијела наведува дека прекинот бил неизбежен.