TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Во текот на ноќта му пронашла разговор со оваа девојка и веднаш се спакувала: Дарко Лазиќ ја изневерувал Марина?

Хаштаг - 04.05.2021

Дарко Лазиќ и Марина Гагиќ се во голема расправија откако таа се посомневала дека пејачот ја изневерува. Гагиќ со синот се иселила од семејната куќа во Брестач, бидејќи во телефонот на Дарко пронашла пораки кои ги разменувал со друга жена.

Марина го напуштила Дарко, поради друга жена: Свршеницата пронашла пораки во телефонот, па го одвела синот?

Република - 04.05.2021

Дарко Лазиќ и Марина Гагиќ се скарале, наводно на крв и нож, затоа што таа се сомнева дека пејачот ја изневерува. Марина со синот се исселила од семејната куќа во Брестач, бидејќи во телефонот на Дарко пронашла пораки кои ги разменувал со друга жена.

Дарко ја изневерувал Марина со девојка од истото село

Република - 04.05.2021

Откриена причината зошто Марина избегала од домот на Дарко Лазиќ. Како што пишуваат српските медиуми таа во мобилниот телефон му нашла пораки од поранешната девојка. Дарко не се ни обидел пораките да ги избрише што дополнително ја изнервирало.

Бетер и од турска серија: Свршеницата го напуштила Дарко Лазиќ бидејќи пронашла пораки со бившата девојка?

Вистина.мк - 04.05.2021

Дарко Лазиќ и Марина Гагиќ наводно се скарале, а свршеницата на пејачот се сомнева дека ја изневерува. Марина наводно се иселила од домот бидејќи во мобилниот телефон на Лазиќ пронашла пораки кои тој ги разменувал со друга девојка.

Дарко Лазиќ ја изневерувал Марина со девојка од истото село – Свршеницата го напуштила откако ги видела скриените ...

Убавина и Здравје - 04.05.2021

Откриена причината зошто Марина избегала од домот на Дарко Лазиќ. Како што пишуваат српските медиуми таа во мобилниот телефон му нашла пораки од поранешната девојка. Дарко не се ни обидел пораките да ги избрише што дополнително ја изнервирало.

Исчезна фолк пејачот Дарко Лазиќ, сопругата сама за Велигден

Хитпортал - 04.05.2021

Продолжуваат турбуленциите во вториот брак на фолк пејачот Дарко Лазиќ и неговата сопруга Марина Гагиќ. Таа пред извесно време се огласи во медиумите дека доколку Дарко продолжи да се однесува неодговорно и да исчезнува без да се јави неколку дена ...

Од Лазиќ ни трага ни глас: Свршеница сподели фотографија како го поминува Велигден, а овој детаљ е повеќе од јасен за ...

Пулс24 - 03.05.2021

Односот помеѓу пејачот Дарко Лазиќ и неговата свршеница Марина Гагиќ овие денови е топ тема во медиумите, а сите денес се прашуваат дали парот се уште е заедно или пак не.ж Имено на првиот ден од Велигден, свршеницата на пејачот сподели фотографија ...