TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Две возила опожарени на булеварот Јане Сандански

Макфакс - 14.03.2018

Автомобил од марката „Сеат Алтеа“ бил забележан опожарен на булеварот „Јане Сандански“ во Скопје. Возилото било во сопственост на Р.Б., а од пожарот било зафатено и патничко возило „Тојота“ со скопски регистарски ознаки, сопственост на правно лице ...

Опожарени две возила во Аеродром

Независен - 14.03.2018

Две возила ноќеска биле опожарени на паркинг во скопската населба Аеродром. Како што соопшти МВР, изутрината во 04:23 часот во Единицата за информации и команда Скопје, З.Н. пријавил дека на паркинг на бул.

Две возила опожарени на булеварот „Јане Сандански“

Вечер - 14.03.2018

Автомобил од марката „Сеат Алтеа“ бил забележан опожарен на булеварот „Јане Сандански“ во Скопје. Возилото било во сопственост на Р.Б., а од пожарот било зафатено и патничко возило „Тојота“ со скопски регистарски ознаки, сопственост на правно лице ...

Две возила опожарени ноќеска во Аеродром

А1 On - 14.03.2018

Две возила ноќеска биле опожарени на паркинг во скопската населба Аеродром. Како што соопшти МВР, изутрината во 04:23 часот во Единицата за информации и команда Скопје, З.Н. пријавил дека на паркинг на бул.

Две возила опожарени на булеварот „Јане Сандански“

Скопје инфо - 14.03.2018

Автомобил од марката „Сеат Алтеа“ бил забележан опожарен на булеварот „Јане Сандански“ во Скопје. Возилото било во сопственост на Р.Б., а од пожарот било зафатено и патничко возило „Тојота“ со скопски регистарски ознаки, сопственост на правно лице ...

Две возила опожарени ноќеска во Аеродром

Алсат-М - 14.03.2018

Две возила ноќеска биле опожарени на паркинг во скопската населба Аеродром. Како што соопшти МВР, изутрината во 04:23 часот во Единицата за информации и команда Скопје, З.Н. пријавил дека на паркинг на бул.

Две возила опожарени на булеварот „Јане Сандански“

Точка - 14.03.2018

Автомобил од марката „Сеат Алтеа“ бил забележан опожарен на булеварот „Јане Сандански“ во Скопје. Возилото било во сопственост на Р.Б., а од пожарот било зафатено и патничко возило „Тојота“ со скопски регистарски ознаки, сопственост на правно лице ...

Две возила опожарени ноќеска во Аеродром

Бриф - 14.03.2018

Две возила ноќеска биле опожарени на паркинг во скопската населба Аеродром. Како што соопшти МВР, изутрината во 04:23 часот во Единицата за информации и команда Скопје, З.Н. пријавил дека на паркинг на бул.

Две возила опожарени на булеварот Јане Сандански

Правдико - 14.03.2018

Автомобил „сеат алтеа“ бил забележан опожарен на булеварот Јане Сандански во Скопје. Возилото било во сопственост на Р. Б., а од пожарот било зафатено и патничко возило „тојота“ со скопски регистарски ознаки, сопственост на правно лице од Скопје.

Две возила опожарени ноќеска во Аеродром...

Н.Македонија - 14.03.2018

Две возила опожарени ноќеска во Аеродром Две возила ноќеска биле опожарени на паркинг во скопската населба Аеродром. Како што соопшти МВР, изутрината во 04:23 часот во Единицата за информации и команда Скопје, З.Н. пријавил дека на паркинг на бул.

Хорор среде Скопје: Гореа возилата на Р.Б. и една скопска фирма

Sky - 14.03.2018

Според информациите во денешниот полциски билтен биле забележани две возила како горат во Скопје. Автомобил „сеат алтеа“ бил забележан опожарен на булеварот Јане Сандански во Скопје. Возилото било во сопственост на Р. Б.