TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Драма во обложувачница во Драчево: се степале двајца, настрадала вработената

Слободен Печат - 02.10.2022

Синоќа во 20,50 часот во СВР Скопје, вработена во спортска обложувалница во населба Драчево, Скопје пријавила дека по претходна расправија помеѓу две лица, едниот од нив го скршил стаклениот шалтер во обложувалницата.

Тепачка во спортска обложувалница во Драчево, повредена и вработената

Курир - 02.10.2022

На 01.10.2022 во 20,50 часот во СВР Скопје, вработена во спортска обложувалница во населба Драчево, Скопје пријавила дека по претходна расправија помеѓу две лица, едниот од нив го скршил стаклениот шалтер во обложувалницата при што и нанел повреди, ...

Тепачка во спортска обложувалница во Драчево, повредена и вработената

Скопје инфо - 02.10.2022

На 01.10.2022 во 20,50 часот во СВР Скопје, вработена во спортска обложувалница во населба Драчево, Скопје пријавила дека по претходна расправија помеѓу две лица, едниот од нив го скршил стаклениот шалтер во обложувалницата при што и нанел повреди, ...

Тепачка во спортска обложувалница во Драчево, повредена и вработената

Press24 - 02.10.2022

Вчера во 20,50 часот се случила тепачка во спортска обложувалница во Драчево. Во СВР Скопје, вработена во спортска обложувалница во населба Драчево, Скопје пријавила дека по претходна расправија помеѓу две лица, едниот од нив го скршил стаклениот ...

Тепачка во спортска обложувалница во Драчево, повредена и вработената

Нетпрес - 02.10.2022

На 01.10.2022 во 20,50 часот во СВР Скопје, вработена во спортска обложувалница во населба Драчево, Скопје пријавила дека по претходна расправија помеѓу две лица, едниот од нив го скршил стаклениот шалтер во обложувалницата при што и нанел повреди, ...

Се степале двајца во спортска обложувачница во Драчево, настрадала вработената

Република - 02.10.2022

Синоќа во 20,50 часот во СВР Скопје, вработена во спортска обложувалница во населба Драчево, Скопје пријавила дека по претходна расправија помеѓу две лица, едниот од нив го скршил стаклениот шалтер во обложувалницата.