TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(Видео) Прв јавен бакнеж: Цеца со дечкото снимeни во ресторан во Белград

Репортер - 14.01.2021

Откако српските медиуми објавија дека Цеца Ражнатовиќ (46) е во врска со белградскиот угостител Богдан Срејовиќ (38), во јавноста се појави прво видео на кое тие се бакнуваат и се држат за раце.

Фото: Цеца „фатена“ со момче!!

Канал5

МЕГА-ЕКСКЛУЗИВА: Сите детали за новото момче на Цеца Ражнатовиќ (ВИДЕО)

Убавина и Здравје

Сите ја знаат поради врска со популарен пејач: Оваа убавица е поранешната сопруга на новото момче на Цеца

Република

Први снимки од Цеца и новото момче: Богдан како џентлмен ѝ отвори врата, падна и бакнеж

Хаштаг

Еве како изгледа бившата сопруга на новото момче на Цеца Ражнатовиќ (фото)

Вистина.мк

(Видео) Вака љуби Цеца – Среќната баба фатена во прегратка со новиот дечко

ММС

Црнобело Вистина.мк Вечер Слободен Печат Репортер Локално Курир Пулс24

Директна и искрена: Се огласи Цеца по објавите за нејзиното ново момче:

Женски магазин - 14.01.2021

Светлана Цеца Ражнатовиќ (46) веќе некое време е во емотивна врска со Богдан Срејовиќ (38) од Белград. Кога станува збор за Цеца, тоа е вест која е вистинска ексклузива, особено ако се знае дека таа ретко открива детали од приватниот живот.

(ФОТО) Цеца има ново момче: 10 години помлад успешен угостител

Женски магазин

ЕКСКЛУЗИВНО: Цеца Ражнатовиќ конечно го прошета своето ново 38 годишно момче (видео)

Хитпортал

Цеца конечно има ново момче, осум години помлад угостител ФОТО+ВИДЕО

+инфо

Цеца има ново момче

ЗаЗабава

Гори Твитер: Момчето на Цеца е на иста возраст со Вељко Ражнатовиќ!

Локално

Момчето на Цеца Ражнатовиќ е угостител, помлад е од неа 8 години, а неговата поранешна е во врска со познaт пејач

Хаштаг

Во Центар Локално Мастило Пулс24

Лепа Брена уловена несредена на пазар: Еве како изгледа фолк дивата без шминка и фризура

Скопје24 - 14.01.2021

Познатата српска дива Лепа Брена важи за жена која е секогаш средена од глава до пети. Ситуацијата во која се наоѓа целиот свет како на сите така и на познатите ѕвезди им наложи да не настапуваат па така некои од нив имаат повеќе време за ...

Папарацо видео од пазарлукот на Лепа Брена на пазар но и причината за кавгата со синовите (видео)

Хитпортал

Вистинска народна жена: Нема ни да претпоставите што купува Лепа Брена од пазар

Хаштаг

(Видео) Брена по шминки на пазар

ММС

Лепа Брена уловена без шминка и фризура како купува на пазар (видео)

Вистина.мк

Со бушава и несредна коса пазари: Брена купува евтина козметика на пазар

Република

Лепа Брена уловена несредена на пазар: Еве како изгледа фолк дивата без шминка и фризура (ВИДЕО)

Курир

Фактор Хаштаг

Семејна идила на Копаоник: Вељко ужива со сопругата и синот, а сите гледаат во специјалната санка на Жељко (фото)

Вистина.мк - 14.01.2021

По Божиќните и новогодишните празници, Вељко Ражнатовиќ реши да го израдува своето семејство, па по тој повод ги однесе Богдана Ражнатовиќ и синот на Копаоник за да уживаат во зимската идила и снегот како семејство.

Семејството Ражнатовиќ на Копаоник: Вељко и Богдана уживаат во зимската магија со синот Жељко

Хаштаг