TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Двојно убиство во Кратово, приведена 37-годишна жена

Телма - 14.06.2024

Двојно убиство во Кратово, а 37-годишна жена е приведена во доцна вечерта во четврток. Според првичните информации убиени се сопругот и свекорот на приведената. Обвинител и полицијата извршиле увид по што телата во текот на ноќта ќе бидат пренесени ...

Двојно убиство во Кратово – жена го усмртила сопругот, па свекорот

ТВ21 - 13.06.2024

Двојно убиство вечерва го потресе Кратово. Според информациите, жена на возраст од 37 години со нож го усмртила својот сопруг, а потоа и својот свекор. Жената е приведена во полициска станица. На терен е јавен обвинител, полиција и брза помош.

Двојно убиство вечерва во Македонија, жена го убила сопругот и неговиот татко

24Инфо - 13.06.2024

Двојно убиство се случи вечерва во еден град од источниот дел од државата, дознава 24инфо.мк. Жена на возраст од 37 години со нож го усмртила својот сопруг, а потоа и својот свекор, таткото на нејзиниот сопруг.

Двојно убиство вечерва ја потресе Македонија

Centar - 13.06.2024

Двојно убиство се случи вечерва во еден град од источниот дел од државата, објави 24инфо.мк. Жена на возраст од 37 години со нож го усмртила својот сопруг, а потоа и својот свекор, таткото на нејзиниот сопруг.

24info.mk: Двојно убиство вечерва во Македонија

Press24 - 13.06.2024

Двојно убиство се случи вечерва во еден град од источниот дел од државата, пренесува 24инфо.мк. Жена на возраст од 37 години со нож го усмртила својот сопруг, а потоа и својот свекор, таткото на нејзиниот сопруг.

ДВОЈНО УБИСТВО ВО КРАТОВО: Си ги убила сопругот, па свекорот!

4NEWS - 13.06.2024

Двојно убиство вечерва го потресе Кратово. Жена на возраст од 37 години со нож го усмртила својот сопруг, а потоа и својот свекор, а истата е приведена во полициска станица. На терен е јавен обвинител, полиција и брза помош.

ДВОЈНО УБИСТВО ВО КРАТОВО Го убила сопругот, па му пресудила и на свекорот

+инфо - 13.06.2024

Според информациите, жена на возраст од 37 години со нож го усмртила својот сопруг, а потоа и својот свекор. Двојно убиство вечерва го потресе Кратово. Според информациите, жена на возраст од 37 години со нож го усмртила својот сопруг, а потоа и ...

Трагедија во Кратово: Жена си го убила својот сопруг и свекорот

Во Центар - 13.06.2024

Двојно убиство вечерва го потресе Кратово. Жена на возраст од 37 години со нож го усмртила својот сопруг, а потоа и својот свекор, а истата е приведена во полициска станица. Како што објавија дел од медиумите, причина за двојното убиство била ...

Двојно убиство вечерва го потресе Кратово

Слободен Печат - 13.06.2024

Двојно убиство вечерва го потресе Кратово. Според информациите, жена на возраст од 37 години со нож го усмртила својот сопруг, а потоа и својот свекор, пренесува „ТВ 21. Жената е приведена во полициска станица, а на терен се јавен обвинител, ...

Двојно убиство вечерва во македонија!

Пулс24 - 14.06.2024

Двојно убиство се случи вечерва во Кратово, дознава 24инфо.мк. Жена на возраст од 37 години со нож го усмртила својот сопруг, а потоа и својот свекор, таткото на нејзиниот сопруг. Најверојатно причина за двојното убиство била семејна кавга.

Двојно убиство во Кратово

24 Вести - 14.06.2024

Според информациите, жена на возраст од 37 години со нож го усмртила својот сопруг, а потоа и својот свекор, пренесува 24инфо.мк. Жената е приведена во полициска станица, а на терен се јавен обвинител, полиција и брза помош.