TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Купил најнов БМВ и го здробил по само 11 километри (ВИДЕО)

Канал5 - 08.04.2020

Задоволството од возењето во новиот автомобил на БМВ за еден Американец траело само неколку минути. Деталите за несреќата во голема мерка се непознати, но судејќи според фотографиите и видео снимките, сопственикот на БМВ се судрил со голема брзина.

Си купил ново БМВ М5 и го искршил неколку минути по заминувањето од салонот (ФОТО+ВИДЕО)

МКД - 08.04.2020

Сопственик на чичка ново БМВ М5 целосно го искршил автомобилот минути откако го преземал од дилерот. Нема многу детали, но судирот веднаш стана вирална сензација откако на Фејсбук беа постирани фотографии и видео од резултатот.

(ВИДЕО) Купил ново „BMW M5“ и го искршил после само 11. километри!

Екран - 07.04.2020

Задоволството на возење во новиот BMW M5 болид траело само неколку минути… Деталите за несреќата, во поголем дел, не се познати, но судејќи по фотографиите и видеоматеријалот сопственикот на BMW удрил во дрво со голема брзина.

Си купил ново БМВ М5 и го искршил минути по заминувањето од салонот (ФОТО+ВИДЕО)

Курир - 08.04.2020

Сопственик на чичка ново БМВ М5 целосно го искршил автомобилот минути откако го преземал од дилерот. Нема многу детали, но судирот веднаш стана вирална сензација откако на Фејсбук беа постирани фотографии и видео од резултатот.

Си купил ново БМВ М5 и го искршил минути по заминувањето од салонот

Пулс24 - 08.04.2020

Сопственик на чичка ново БМВ М5 целосно го искршил автомобилот минути откако го преземал од дилерот. Нема многу детали, но судирот веднаш стана вирална сензација откако на Фејсбук беа постирани фотографии и видео од резултатот.

Се почести со нов BMW M5 – го искрши пет минути по купувањето

Таратур - 09.04.2020

Газда на „ганц“ нов BMW M5 целосно го искршил новиот автомобил после само 5 минути од напуштањето на продажниот салон на застапникот за BMW, а овој случај стана вирален хит на социјалните мрежи.