TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Официјално: Huawei со одлични новитети кај Huawei P40 серијата

Телефони.мк - 26.03.2020

Huawei во вонредни околности ја одржи презентацијата на новите премиум смартфони од новата генерација Huawei P40 кои со себе носат голем број на одлични новитети и подобрувања во однос на ланските модели.

Новата HUAWEI P40 серија ја доловува магијата на фотографијата

Црнобело - 26.03.2020

Со најголемиот CMOS сензор во светот, предводниците на P40 серијата на HUAWEI носат нов изглед на мобилната фотографија со моќни камери, врвни 5G перформанси и дизајн од највисока класа 26 март 2020 – Huawei Consumer Business Group (BG) ги претстави ...

ВО ЖИВО: Huawei P40 промоција

Телефони.мк - 26.03.2020

Претходно пишувавме за ова, а денес одбројуваме уште неколку минути до официјалниот евент на кинескиот бренд, кој можете во живо да го следите на нашата веб страница, на видеото одоздола. Во перформансите не се сомневаме, затоа што Huawei ќе ги ...

Huawei денеска ја претставува својата P40 серија – гледајте го претставувањето во живо

Smartportal - 26.03.2020

Настанот ќе се одржи во сала без публика, но корисниците ќе може да го следат онлајн исто како во стандардни услови Конечно дојде и овој ден, а за фановите на Huawei, па и останатите, ова е шанса за малку да се тргне паметот од моменталната ...

Што да очекуваме: Huawei P40 Pro ќе биде со заоблени рабови од сите страни

Телефони.мк - 26.03.2020

Huawei P40 серијата беше планирана да се реализира во Париз, но поради пандемијата со COVID-19 ќе се одржи официјален онлајн евент. Од P40 Pro се очекува зголемен 6.6" OLED дисплеј со супер тенки рамки и дизајн со четири заоблени рабови, што досега ...

Одбројуваме неколку часа до новата Huawei P40 серија

Телефони.мк - 26.03.2020

Денес Huawei ја открива новата P40 серија, за која веруваме дека ќе ни донесе многу иновации во фотографскиот и видео сегментите. Во перформансите не се сомневаме, затоа што Huawei ќе ги вгради најмоќните компоненти во најновите модели.

Huawei ги поканува сите верни поддржувачи на глобалната онлајн премиера на новата P40 серија

Телефони.мк - 24.03.2020

Глобалната премиера на новата, долгоочекувана серија Huawei P40 е закажана на 26 март (четврток), од 14 часот. Под слоганот #VisionaryPhotography, настанот ќе се емитува онлајн и секој може да го следи на следниве линкови: - Официјалниот веб сајт на ...

Huawei ги поканува сите свои верни поддржувачи на глобалната онлајн премиера на новата P40 серија

МакМода - 25.03.2020

Глобалната премиера на новата, долгоочекувана серија Huawei P40 е закажана на 26 март (четврток), од 14 часот. Под слоганот #VisionaryPhotography, настанот ќе се емитува онлајн и секој може да го следи на следниве линкови: – Официјалниот веб сајт на ...

Huawei ги поканува сите свои верни поддржувачи на глобалната онлајн премиера на новата P40 серија

Stylist - 25.03.2020

Глобалната премиера на новата, долгоочекувана серија Huawei P40 е закажана на 26 март (четврток), од 14 часот. Под слоганот #VisionaryPhotography, настанот ќе се емитува онлајн и секој може да го следи на следниве линкови: - - - Huawei ги кани сите ...

Новата HUAWEI P40 серија ја доловува магијата на фотографијата

Smartportal - 26.03.2020

Со најголемиот CMOS сензор во светот, предводниците на P40 серијата на HUAWEI носат нов изглед на мобилната фотографија со моќни камери, врвни 5G перформанси и дизајн од највисока класа 26 март 2020 – Huawei Consumer Business Group (BG) ги претстави ...

Huawei ја промовираше P40 серијата (ВИДЕО)

Локално - 26.03.2020

Huawei ги претстави своите револуционерни модели HUAWEI P40 Pro+, HUAWEI P40 Pro и HUAWEI P40. Новите предводници на P40 серијата доаѓаат со врвен дизајн и важни иновации на камерите кои радикално ги прошируваат можностите на мобилната фотографија и ...

Новата HUAWEI P40 серија ја доловува магијата на фотографијата

Фактор - 26.03.2020

Huawei Consumer Business Group (BG) ги претстави своите револуционерни модели HUAWEI P40 Pro+, HUAWEI P40 Pro и HUAWEI P40. Новите предводници на P40 серијата доаѓаат со врвен дизајн и важни иновации на камерите кои радикално ги прошируваат ...

Новата HUAWEI P40 серија ја доловува магијата на фотографијата

Опсервер - 26.03.2020

Со најголемиот CMOS сензор во светот, предводниците на P40 серијата на HUAWEI носат нов изглед на мобилната фотографија со моќни камери, врвни 5G перформанси и дизајн од највисока класа 26 март 2020 – Huawei Consumer Business Group (BG) ги претстави ...